Zioła na odporność

Wszyscy przez cały rok chcemy się cieszyć dobrym zdrowiem. Coraz więcej osób pragnie również czerpać z naturalnych metod, które wspomogą nasz układ odpornościowy.

Dr inż. Monika Fijołek, która od wielu lat jest pasjonatką ziołolecznictwa i osobiście tworzy przydomowe ogrody, w swojej książce proponuje, jak wzmocnić odporność poprzez włączenie do diety ziół. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu autorki dowiemy się również, jak odpowiednio zapobiegać rozwojowi chorób u dzieci i seniorów, stosując naturalne, sprawdzone sposoby na wspieranie odporności.

W uzupełnionym i poszerzonym o nowe zioła wydaniu znajdziesz m.in. najważniejsze zioła wzmacniające odporność oraz sprawdzone przepisy z ich wykorzystaniem.

Poznaj niesamowite właściwości ziół i ciesz się zdrowiem przez cały rok!

Monika Fijołek - doktor nauk rolniczych, nauczyciel przedmiotów zawodowych, pasjonatka uprawy ziół i ziołolecznictwa. Projektuje i tworzy ziołowe ogrody przydomowe oraz klasztorne. Rysuje zioła. Gotuje wspaniałe ziołowe potrawy. Autorka wielu książek, m.in. Zioła w ogrodzie.

Informacje dodatkowe o Zioła na odporność:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2024-04-24
Kategoria: Poradniki

Tagi: Rodzina i zdrowie Umysł ciało duch

Kup książkę Zioła na odporność

Zioła w domowym ogrodzie. Zdrowie i odporność w zasięgu ręki
Dr Monika Fijołek0
Okładka ksiązki - Zioła w domowym ogrodzie. Zdrowie i odporność w zasięgu ręki

Jak uprawiać i pielęgnować zioła? Które z nich można hodować w doniczkach na parapecie, a które wymagają uprawy w ogrodzie? Dlaczego jedne mogą rosnąć...

Zioła na odporność. Naturalne metody zwiększenia odporności dorosłych i dzieci
Dr Monika Fijołek0
Okładka ksiązki - Zioła na odporność. Naturalne metody zwiększenia odporności dorosłych i dzieci

Jak w naturalny sposób zapobiegać infekcjom? Co zrobić, żeby ochronić dzieci przed przeziębieniami i uniknąć częstych wizyt u lekarza? Czy można...