Zmień wszystko, co chcesz! Przełomowa strategia sukcesu osobistego

Jednostki, które mają siłę zmienić swoje zachowanie, są silnymi jednostkami. Opanuj umiejętności przedstawione w tej książce i osiągnij nowy poziom osobistego oddziaływania.
- Stephen R. Covey, autor poradnika 7 nawyków skutecznego działania

Starasz pozbyć się złego nawyku albo może nawet nałogu. Chcesz regularnie ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Pragniesz rozruszać zastałą karierę lub wzmocnić podupadający związek. Wypróbowałeś już wiele obiecujących rozwiązań, ale pomimo podejmowanych starań nic nie udaje ci się zmienić. Czujesz, że tkwisz w miejscu, jesteś zniechęcony. Myślisz, że wszystkiemu winna jest słaba wola?

Kluczem do zmiany jest zrozumienie wszystkich subtelnych, choć potężnych czynników, które kształtują dokonywane wybory! Istnieje sześć źródeł siły wpływu, które oddziałują na twoje codzienne decyzje. Zmień wszystko, co chcesz wyjaśnia, że istnieje ścisły związek tych sił z twoim życiem. Wykorzystaj te subtelne, choć potężne siły, tak aby przyniosły widoczne rezultaty!

o Kochaj to, czego nienawidzisz
o Rób to, czego nie potrafisz
o Zamień wspólników w przyjaciół
o Zmień przełożenie ekonomiczne
o Kontroluj swoje otoczenie

Informacje dodatkowe o Zmień wszystko, co chcesz! Przełomowa strategia sukcesu osobistego:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zmień wszystko, co chcesz! Przełomowa strategia sukcesu osobistego

Zmień wszystko, co chcesz! Przełomowa strategia sukcesu osobistego - opinie o książce

Kto mieszka w ZOO?
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Kto mieszka w ZOO?

Jeśli lubisz ruszać głową - odwiedź nasze Zwierzątkowo. Znajdziesz w nim: kolorowanki, zagadki, labirynty oraz barwne naklejki....

Usagi Yojimbo: Bunraku i inne opowieści. Tom 1
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Usagi Yojimbo: Bunraku i inne opowieści. Tom 1

Nowe przygody Usagiego, szlachetnego ronina walczącego z ziemskimi i nadnaturalnymi niebezpieczeństwami czyhającymi w dawnej Japonii, po raz pierwszy w...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;