Życiem rządzi chaos

Czego potrzebuje dojrzała kobieta? Spokoju, niezawodnych przyjaciółek, sukienki szytej na miarę i perfum, które pozostawiają po niej ulotne, niezapomniane wrażenie. Maria nie musi się już ścigać z życiem. Poznała idealnego mężczyznę, a może przestała przejmować się jego wadami? Jest piękna, a może nie musi udawać, że pięć kilogramów za dużo to dramat? Robi to, co lubi, a może przestała robić to, czego żądali od niej inni?

Czy to świat się zmienił? Nie, nadal jest w nim dużo zła i ludzi, z którymi nie warto rozmawiać. Ale dojrzała kobieta wie, że ma prawo wybierać i decydować za siebie. Nauczyła się też wybaczać i nie zamartwiać na zapas. Nauczyła się być szczęśliwa.

Bóg stworzył Kosmos z chaosu. Na szczęście stworzył też kobiety, które cierpliwie kontynuują boską pracę. Maria, Weronika i Anka zmagają się z chaosem i poprawiają świat. Z prawdziwie niebiańskim wdziękiem.

Informacje dodatkowe o Życiem rządzi chaos:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-10-26

Kup książkę Życiem rządzi chaos

Życiem rządzi chaos - opinie o książce

Maria jest dojrzałą kobietą. Poznała idealnego faceta, który akceptuje ją taką, jaka jest. Ma niewielką nadwagę i przyjaciółki, na które zawsze może liczyć. Wydawać by się mogło,że  w jej życiu nastała sielanka.

"Życiem rządzi chaos" to ciekawa obyczajówka o dojrzałej kobiecie i jej przyjaciółkach, które jako dojrzałe kobiety podjęły się zmiany swojego życia na lepsze. Autorka pokazuje, iż życie można ułożyć sobie w każdym wieku. Że nawet  mając pięćdziesiąt można nadal spełniać swoje marzenia, mieć pasje i zainteresowania.

Szczęścia też chodzą parami
Anna Bialer0
Okładka ksiązki - Szczęścia też chodzą parami

Świat jest pełen kobiet po przejściach, które chcą się cieszyć życiem, realizować niespełnione marzenia i korzystać z wolności. Takich jak Maria, która...