49 westchnień Teci

„Nie ma nic bar­dziej przy­kre­go od wi­do­ku mło­dej ko­bie­ty, która zmie­nia kolor wło­sów pod gusta pu­bli­ki. Do­pie­ro na­tu­ral­nie pięk­na ko­bie­ta jest warta uwagi.”

Tecia jest 25-letnią dziewczyną, która jest nieco naiwna i romantyczna. Kocha pieczenie muffinek i nie tylko:)

Przystojny i tajemniczy Arkady to 35-letni szef firmy, który jest pracoholikiem, nie ma czasu na życie osobiste i dbaniu o swoje zdrowie.

Kiedy Tecia zostaje asystentką Arkadego, ich życie zmienia się diametralnie. Zaczynają się między nimi rozwijać uczucia, które prowadzą do romansu.

Tecia jest uroczą i sympatyczną bohaterką.  Jej naiwność i romantyzm są urocze, a jej wyobraźnia pozwala na tworzenie niesamowitych pomysłów. Nieraz potrafi zirytować, ale ogólnie wychodzi jej postać na plus. Nadrabia uporem i dążeniem do upragnionego celu. Arkady to przystojny i tajemniczy mężczyzna, który początkowo wydaje się być niedostępny, jednak pod wpływem kobiety zaczyna zmieniać się i otwierać na miłość.

"Problemy zaczynają się wtedy, gdy ktoś narzuca ci wybraną przez niego rolę."

"Czasem trzeba zrezygnować z wszystkiego, aby dostać o wiele więcej."

Książka porusza ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, spełnienie zawodowe i osobiste, ale przede wszystkim jest lekka i przyjemna w odbiorze, czytelnik na pewno nieraz będzie się śmiać i wzruszać.

„49 westchnień Teci” to komedia romantyczna, która nie należy do typowych. Autorka, Ewelina C. Lisowska, w oryginalny sposób wykrzywia schematyczność tego typu powieści i nadaje im całkiem inny wyraz. Wybierając się w podróż z Tecią i Akradym  autorka proponuje zabrać ze sobą spora dawkę dystansu i lekkich myśli. I na to się przygotujcie bo pomysły i jej wyobraźnia nieraz zaskoczą was podczas czytania.

"PS: Tecia to imię, które kojarzy się z pajęczycą lub brzydką, niezbyt młodą sekretarką szefa. Jednak w książce „49 westchnień Teci” Tecia jest zupełnie inna,  to młoda, piękna i inteligentna kobieta, która ma wiele do zaoferowania."

Jeśli lubisz komedie romantyczne, to ta książka jest dla Ciebie.

Jeśli szukasz lektury, która sprawi, że poczujesz się lepiej, to „49 westchnień Teci” jest idealną propozycją. Książka ta jest pełna pozytywnej energii,  sumie uśmiech nie schodzi z twarzy.

do zaczytania...:)

Informacje dodatkowe o 49 westchnień Teci:

Wydawnictwo: Romanse
Data wydania: 2023-12-04
Dodał/a opinię: Sylwia Kaz-ak

Tagi: romans komedia komedia romantyczna Romans współczesny ewelina c lisowska

Zobacz opinie o książce 49 westchnień Teci

Kup książkę 49 westchnień Teci