Aktoreczka

"Aktoreczka" zachwyciła mnie piękną okładką i treścią. To powieść obyczajowa idealna dla czytelników, którzy lubią przenieść się do przeszłości. Dzięki autorce przenosimy się do lat 50-tych do Nowego Jorku. W tym mieście światła nigdy nie gasną.
Bohaterem powieści jest fotograf Konrad Rogowski, który przebywa na emigracji. Mężczyzna stara się opublikować zdjęcia dokumentujące zbrodnie wojenne w Warszawie oraz odnaleźć zbrodniarza wojennego Rudolfa Schultego. Konrad poznaje piękną hollywoodzką aktorkę Lauren Evans, której życie z pozoru wygląda jak w bajce, a tymczasem mierzy się z samotnością i boi się, że ktoś odkryje jej przeszłość i prawdziwą tożsamość.
Jaką cenę za sławę zapłaci Lauren?
Co ukrywa Lauren?
Czy Konrad odnajdzie nazistowskiego zbrodniarza i wymierzy sprawiedliwość?

Uwielbiam historie spod pióra autorki. Wciągnęłam się już od samego początku. Autorka potrafi trzymać w napięciu. Świetnie wykreowani bohaterowie. Przekonujemy się jakie są cienie i blaski sławy. Poznajemy ludzkie tragedie i okrucieństwo II wojny światowej. Fabuła rozgrywa się powoli, a z kartek powieści wylewają się ogromne emocje. Bohaterowie coś ukrywają i mierzą się z demonami przeszłości. Powoli odkrywałam ich tajemnice i poznawałam ich losy. Autorka pokazała nam jak traumatyczne doświadczenia wpłynęły na ludzi oraz do czego dąży chęć zemsty.
Autorka ma świetne pióro i przyjemny styl. Książkę przeczytałam szybko i gwarantuję Wam, że nie oderwiecie się od tej historii.
Wzruszająca, chwytająca za serce i pozostawiająca czytelnika z przemyśleniami.

Jeśli lubicie powieści obyczajowe z wojną w tle to będziecie zachwyceni tą niezwykłą lekturą.

Polecam!

Kup książkę Aktoreczka

Świat na nowo
Barbara Wysoczańska0
Okładka ksiązki - Świat na nowo

Historia wyłaniającej się z gruzów Polski, wielkich uczuć, troski i zrozumienia, które miały zbudować świat na nowo. Kończy się II Wojna Światowa, a w...

Obiecaj, że wrócisz
Barbara Wysoczańska0
Okładka ksiązki - Obiecaj, że wrócisz

WOJNA WYOSTRZYŁA JEJ ZMYSŁY, OBRAZY ŚMIERCI I NIENAWIŚCI PRZETACZAJĄCE SIĘ PRZEZ MIASTO NAUCZYŁY JĄ W KRÓTKIM CZASIE WIDZIEĆ WOKÓŁ WYŁĄCZNIE WROGÓW. ...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;