Antykwariat dobrych życzeń

Od zawsze strych w starym domu kojarzy mi się trochę magicznie i tajemniczo. Poza kurzem, którego często jest pełno, jest też nadzieja na odnalezienie zaginionych rzeczy lub dobrze ukrytego skarbu.

Antoś, bohater książki "Antykwariat dobrych życzeń" bardzo cieszy się z powodu porządków na strychu w wiejskim domu ukochanej babci. Ten mały, rezolutny, wrażliwy chłopiec marzy o przeżyciu przygody. W jego ręce trafia kolorowe pudełeczko z mapą ukrytą w środku.

Dokąd mapa zaprowadzi Antosia?

"Antykwariat dobrych życzeń" to piękna i mądra historia. Jej autorka Kasia Keller stworzyła otulającą, pełną ciepła opowieść, która potrafi rozgrzać serduszka czytelników w każdym wieku.

Pisarka pokazuje świat widziany oczami dziecka, które ma wiele marzeń: dużych i małych. Na Antosia codziennie czekają nowe sytuacje i wyzwania. Każdy dzień może być pełen przygód. Ważne, żeby mieć pozytywne nastawienie do ludzi i zwierząt. Mały gest dobroci potrafi zmienić czyjeś życie.

"Antykwariat dobrych życzeń" to książka wartościowa i pełna optymizmu. Idealna na jesienne i zimowe wieczory, których coraz więcej przed nami.

Zachęcam do lektury 📚.

Informacje dodatkowe o Antykwariat dobrych życzeń:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-10-17
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Zobacz opinie o książce Antykwariat dobrych życzeń

Kup książkę Antykwariat dobrych życzeń

Tomasz Niefart. Strach się bać
Kasia Keller0
Okładka ksiązki - Tomasz Niefart. Strach się bać

Nazywam się Niefart. Tomasz Niefart. I jestem naznaczony KLĄTWĄ NAZWISKA. W konsekwencji moje życie jest pasmem nieustających nieszczęść. Nie ma dnia,...

Franek sprząta zabawki
Kasia Keller0
Okładka ksiązki - Franek sprząta zabawki

W przedszkolu zaczynają znikać zabawki - dzieci podejrzewają, że to sprawka złodzieja! Ale czy to faktycznie prawda? Kiedy Franek opowiada wszystko rodzicom...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;