Centrum śmierci

Uwielbiam książki o tematyce medycznej, a szczególnie reportaże, więc byłam pewna, że muszę po nią sięgnąć. "Centrum śmierci" to tak naprawdę osobista historia człowieka, który od lat pracuje jako śledczy medycyny sądowej w Nowym Jorku. Widzimy trudy jego pracy, rozwój oraz to c1 !o spowodowało, że znalazł się właśnie na tym miejscu.

Książka jest świetnie napisana! Zdecydowanie autor zawarł w niej wiele zabawnych momentów, a do tego zdradził nam wiele ciekawostek z zawodu. Dla mnie jej czytanie to była prawdziwa uczta! Każdą stronę starałam chłonąc się najlepiej jak potrafię. Wszystko jest dokładnie i dobrze wytłumaczone. Nic tutaj nie pozostawia nam żadnych wątpliwości i dodatkowych pytań. Sami przekonacie się, jak wiele tajemnic nosi po śmierci ludzkie ciało i jak wiele, można z niego wyczytać! Ta książka szokuje! Zdecydowanie jest to zawód dla osób o mocnej psychice i które lubią to co robią! Cieszę się, że autor pokazuje nam tę część swojego życia i zdradza tak wiele mocnych tajemnic. Polecam

Informacje dodatkowe o Centrum śmierci:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-06-01
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 9788381959940
Tytuł oryginału: Dead Center: Behind the Scenes at the Worlds Largest Medical Examiners Office
Dodał/a opinię: Dagus93

Tagi: Biografie i literatura faktu

Zobacz opinie o książce Centrum śmierci

Kup książkę Centrum śmierci

Seryjni mordercy. Moje dwadzieścia lat pracy w FBI
Tom Shachtman0
Okładka ksiązki - Seryjni mordercy. Moje dwadzieścia lat pracy w FBI

Bardzo prawdziwe... Absolutnie hipnotyzujące. - Ann Rule Stając twarzą w twarz z najbardziej przerażającymi mordercami Ameryki, doświadczony agent FBI...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;