Cherub

Tom 3 cyklu Igor Brudny

Tak bardzo nie mogłam się doczekać premiery, że nie wierzę, że to się już skończyło.😂😏

Z tęsknoty chyba przeczytam wszystkie trzy jeszcze raz.. 🙊

To jest moja perełka 2020.

Mój padre przeczytał "Piętno" i "Sforę" w jeden dzień (tak da się ludzie!) po czym pytał mnie cały czas "kiedy to ten Piotrowski ma znowu premierę" moja madre przeżywała "Sforę" jak nastolatka pierwsze zakochanie..

to już chyba jest znak, że to dobra książka?

Ta pozycja nie jest wyłącznie w sobie dobra ze względu na to jak jest opisana fabuła ale dowiadujemy się z niej dużo na temat Dark Netu, o którym jestem pewna wiele z Was słyszało ale nigdy (mam nadzieję) nie sprawdzili na własnej skórze co się tam znajduje. A jednak można tam znaleźć dosłownie wszystko od handlu ludźmi po handel bronią i innymi używkami.

Dla mnie jest to mega interesujące bo zawsze ciekawiła mnie działalność "cyber crime".

Zaczynając od "Piętna”, nie pomijając "Sfory" i kończąc na "Cherubie" ta seria była tak dobra, wywarła na mnie takie wrażenie i wywołała tyle emocji, że nie potrafię opisać tego słowami.

Nie mogę przestać chwalić autora za napisanie tak dobrych książek. Od dawien dawna szukałam kryminału, który spowoduje, że będę miała gęsią skórkę i się doczekałam.

Wraz ze wspomnieniami o Igorze Brudnym czekam do wiosny aby zobaczyć czym jeszcze zaskoczy nas Pan Przemysław.

Informacje dodatkowe o Cherub:

Kup książkę Cherub

Zaraza
Przemysław Piotrowski0
Okładka ksiązki -  Zaraza

Po tym, jak cudem uszedł z życiem z zasadzki psychopatycznego mordercy, Igor Brudny powoli i z trudem dochodzi do siebie. Świat, w którym się obudził,...

Sfora
Przemysław Piotrowski0
Okładka ksiązki - Sfora

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują, że została ona... odgryziona przez człowieka. Atmosfera niepokoju...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;