Cyfrowi rodzice

Każdy z nas rodziców korzystał kiedyś lub korzysta nadal z różnego rodzaju poradników na temat wychowywania dzieci. Tutaj mamy poradnik na miarę dzisiejszych czasów i jak najbardziej aktualnych problemów. Rodzice martwią się już nie tylko o bolesne ząbkowanie, nietypową wysypkę czy brak apetytu u swoich pociech. Doszły nam nowe problemy. Sieć. Telefony, komputery, gry, internet, smartfony, tablety... Dużo tego, ale właśnie nadeszła pomoc! Z tej publikacji dowiemy się nie tylko tego, co ważne w sprawach świata cyfrowego, jak funkcjonują media społecznościowe, jak zmienia się system edukacji, czy w jaki sposób gry video mogą wpłynąć na użytkowników. Dowiemy się wielu rzeczy o dzieciach i nastolatkach w ogóle. Poczynając od dozwolonych godzinach użytkowania/oglądania ekranów przez malutkie dzieci. gotowości na pierwszą, własną komórkę, aż do tego, w jaki sposób zmienia się aktywność dobowa naszych nastoletnich pociech. Na co mamy wpływ, a na co nie warto nawet tracić nerwów i zdrowia, bo to po prostu musi tak wyglądać. Porad udziela naukowiec i matka, a więc ich wiarygodność z pewnością wzrasta. Książka najlepiej sprawdzi się, jako poradnik posiadany na dłużej, bo warto wracać do poszczególnych rozdziałów, a ich konstrukcja pozwala na dowolne i wyrywkowe sprawdzanie interesujących nas tematów. Więcej o książce na: GodzinaZksiazka.blogspot.com

Informacje dodatkowe o Cyfrowi rodzice :

Wydawnictwo: iuvi
Data wydania: 2016-05-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-796-6020-9
Dodał/a opinię: Ida

Zobacz opinie o książce Cyfrowi rodzice

Kup książkę Cyfrowi rodzice