Desire. Love&Wine #3

💓Trzeci-finałowy tom obfituje w niezwykłą relację z różnicą wieku oraz z kłopotami pojawiającymi się co chwilę.Bohaterowie powodują,że kibicuje im się od samego początku.Pomimo pogodzenia się z porażką małżeńską bądź relacja,która nie powoduje szybszego bicia serca ich zakazana relacja nabiera rozpędu!
Autorka zaskakuje ciągle czytelnika.A tu za sprawą odwiedzin rodzeństwa bohaterki wraz z drugimi połówkami,rozwiązywaniu ich zmagań z obawą o zdradę bądź nadchodzącą niepewną przyszłością,która może zakończyć dopiero co nawiązaną relacje.Wszystko to powoduje,że w ogromnym skupieniu czytamy każdy kolejny rozdział.Bywa zaskakująco i porywająco,a obok są zmagania z prowadzeniem rancza…
Zarówno przeszłość Seili i Ryna’a rozbudza wyobraźnię powodując ciekawe wątki.

💓Historia pokazuje,że brak starania się w związku o relacje może doprowadzić do rozstania.W każdym momencie trzeba dbać o partnera,by uczucie nie wygasło.Jest to przestroga przed uchronieniem się przed cierpieniem i samotnością.

💓Jest to lekka i przyjemna historia z zawirowaniami w życiu bohaterów.Z nimi bawimy się rewelacyjnie,chcąc ich więcej!
P O L E C A M

Informacje dodatkowe o Desire. Love&Wine #3: