Doktor Love

Tom 3 cyklu Masters of Love

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Toby Jenner choć prywatnie jest singlem bez wizji zamiany tego stanu rzeczy, tak w pracy bryluje. Jest autorem aplikacji HEA, która dobiera ludzi w pary. Aplikacja jest bezbłędna i nie raz idealnie pokazała, że działa.
   Aż pewnego dnia na jego drodze los postawił kobietę, która zdaje się być dla niego ideałem. Ale algorytm pokazuje zupełnie inaczej, co jest dla mężczyzny ogromnym szokiem. Każda kolejna randka kobiety z dopasowanym przez aplikację mężczyzną powoduje u Toby'ego frustrację.
    Czy znikoma szansa na szczęście będzie wystarczającym powodem, by zaryzykować? Czy jest im pisane szczęście? Kim jest Joanna? Jaki skrywa sekret? Jaką tajemnicę skrywa Toby? Co się wydarzy?

Aplikacja randkowa. Gdzieś już kiedyś coś podobnego było ale nie spodobało mi się. Tutaj jednak postanowiłam dać szansę.
   Autorka od początku nie szczędziła emocji. Pokazała, jak przeszłość motywuje do działania. Jak bardzo bolesne i traumatyczne wydarzenia popychają do pewnych czynów.
   Pomysł aplikacji Happily Ever After (HEA) był bardzo fajny. I bardzo dobrze został poprowadzony. Fajnie się śledziło poczynania wszystkich randkowiczów i ich wrażeń.
   Bardzo dobra kreacja bohaterów. Joanna to postać skryta mgłą tajemnic. Nieprzystępna, skryta i ostrożna. Bardziej trzymająca się w oddali. Jej sytuacja prywatna okazała się być zaskakująca i emocjonująca.
   Toby problematyka stopy prywatnej natomiast okazała się być jeszcze bardziej przejmująca. Z trwogą śledziłam jego poczynania w poszukiwaniu prawdy i oddania sprawiedliwości. Bardzo fajna postać, choć trochę taka na zasadzie ciepłe kluczy. Mógł być bardziej charyzmatyczny.
    Tło wydarzeń, czyli odkrywanie wszystkich tajemnic fajnie trzymały w napięciu. Robiło się coraz ciekawiej i coraz goręcej mając na uwadze slow burn.
   Jeśli chodzi o morał powieści, to jest jak najbardziej trafny. I ten przekaz powinien trafić do każdego - by decydować sercem i rozumem a nie zdawać się na jakieś algorytmy.
   Ale jeśli chodzi o fabułę, to okropnie mi się dłużyło wszystko. Zbyt nudno dla mnie było. Były takie momenty, kiedy najchętniej przerzuciłabym kilka stron do przodu w poszukiwaniu dynamiczniejszej akcji.
   Taka średnia w moim odczuciu jest ta powieść. Romantyczna, fakt. Zwracająca uwagę na wiele ciekawych aspektów ale autorka zbytnio wydłużyła jak dla mnie przebieg wydarzeń. Trochę przekombinowana mając na uwadze wszystkie dokładane wątki.
   Nie czytałam poprzednich tomów a ten nie zdobył u mnie wysokiej pozycji. Nie mam w planach ich nadrabiania. Aczkolwiek uważam, że ta historia nie jest zła. Myślę, że warto się nad nią zastanowić. Mi nie przypadła do gustu, ale to nie znaczy że u was będzie tak samo.

#recenzja

Kup książkę Doktor Love

Zła Julia
Leisa Rayven 0
Okładka ksiązki - Zła Julia

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie...

Złe Serce
Leisa Rayven0
Okładka ksiązki - Złe Serce

Kiedy Cassie i Ethan odnajdują szczęście, na scenę wkracza nowa para.Elissa Holt, siostra Ethana, jest doskonałą inspicjentką. W pracę wkłada serce i nie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;