Dumka na dwa koty

Tom 4 cyklu Rodzeństwo Mach

[Reklama] Wydawnictwo NieZwykłe

Patronat medialny

"Kiedy kogoś kochasz, masz pewność. Czasami to uczucie cię zaskakuje. Czasami go nie chcesz. Czasami się z nim nie godzisz. Ale ono jest. Gdy złapie twoje serce w sidła, nic na to nie poradzisz."

Piękny cytat, prawda? Nie mogłam go pominąć. Jest wyjątkowy. Prosty ale z ogromnym przekazem.
   Fake dating. To jeden z moich ulubionych motywów. On zawiera w sobie taki slow burn, który ubóstwiam.
    Czwarty, i zarazem ostatni tom serii o Rodzeństwie Mach, wywarł na mnie ogromne wrażenie. Takie samo, jak wszystkie pozostałe. Ta seria po prostu jest obłędna! I ogromnie ubolewam nad tym, że to już właśnie koniec. Aż się łezka w oku kręci.
   Z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem spędziłam przebieg wydarzeń. Moje serducho radowało się coraz bardziej z każdą kolejną stroną. Uśmiech praktycznie nie schodził z twarzy. Fabuła została przemyślana i dopieszczona. Po finale dosłownie rozpłynęłam się.
   Cudni bohaterowie. Empatyczni i prawdziwi mimo tego, że stworzeni na poczet historii. Z realiów wzięci a ta równowaga została świetnie zachowana.
   Pełna humoru i zwrotów akcji historia romantyczna, którą pokochałam całym swoim sercem. Bajeczna. Kojąca i dająca nadzieję. Niosąca otuchę. Autorka doskonale wie jak zapewnić czytelnikowi jazdę bez trzymanki i podarować satysfakcjonującą lekturę.
   Czytelniczy strzał w dziesiątkę. Niech i was ustrzeli w sam środek serduszka. Zachęcam do czytania - najlepiej z zachowaniem chronologii.

Polecam

Informacje dodatkowe o Dumka na dwa koty:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-02-14
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Dumka na dwa koty

Kup książkę Dumka na dwa koty

Mikołaj w prezencie
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Mikołaj w prezencie

Świąteczna historia autorki Wbrew regułom! Mikołaj Cichy właśnie przeniósł się do Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie. Na tę decyzję wpłynęła przede...

Mascarade
Magdalena Szponar0
Okładka ksiązki - Mascarade

"To byłaby piękna historia miłosna… gdyby ów arystokrata nie okazał się łajdakiem, a malarka zwykłą oszustką”. Leah Hayden wierzy, że miłość...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;