Dyrektorka generalna

Tom 2 cyklu Dyrektor generalny

Poznajemy dalsze losy Olivii i Harrego. Ona leczy rany po burzliwej relacji z ukochanym oraz traumie wywołanej atakiem jej byłego partnera. Ma na to dużo czasu, gdyż młody Bennett wyjechał i od pół roku nie daje znaku życia. Wsparciem dla kobiety jest Igor, który jest przy niej w trudnych momentach. Awans na stanowisko dyrektorki generalnej i obowiązki z tym związane również pomagają jej zorganizować swoje życie na nowo. Co się jednak stanie gdy Harry wróci? Jak wiele zmieni jego ponowne pojawienie się? Kim tak naprawdę jest ojciec Oliwii? Co zwycięży, miłość czy pieniądze i wpływy?

Jeszcze więcej emocji. Niepewność, obawa i strach. Ból, niezrozumienie, szok. Kłamstwa i intrygi.  Tęsknota i złamane serce. Emocjonalny rollercoaster od pierwszej do ostatniej strony.

Naprawdę było mi szkoda Olivii, dziewczyna bardzo dużo przeszła i na każdym kroku czekały na nią jakieś problemy i zmartwienia. Harry z kolei zasługiwał na porządnego kopniaka w tyłek. Zachowywał się jak…. Zachowywał się źle. Cieszę się natomiast, że w tej części nie brakowało Igora, zdecydowanie ten chłopak przypadł mi do gustu. Mimo swojego stylu życia, miał w sobie dużo dobrego. Z chęcią poznałabym jego dalsza historię i mam cichą nadzieję, że Kasia sprawi nam taką przyjemność. A wracając do „Dyrektorki generalnej” relacja jaka łączyła Olivię, Harrego i Igora to był to taki trochę trójkąt emocjonalny, który dodawał całej historii nutki pikanterii, ale także poczucie niepewności tego jak to się rozwinie.

Takie książki to złoto. Czytanie ich to prawdziwa przyjemność. Z radością po nią sięgnęłam. Musiałam poznać dalsze losy bohaterów „Dyrektora generalnego”, zwłaszcza po zakończeniu jakie nam tam zafundowała Autorka.

Całość napisana jest lekkim i przyjemnym stylem dzięki czyta się ją naprawdę dobrze i szybko. Dodatkowo jest to naprawdę wciągająca historia, od której ciężko jest się oderwać. Pochłania się ją w mgnieniu oka.

Gorąco polecam przeczytać tę serię. Jeśli szukacie książek, które wywołują dużo emocji, a także ociekają pożądaniem i namiętnością, które napisane są naprawdę dobrze, ze smakiem i wyczuciem, to są to książki właśnie dla Was. Ja z całego serca polecam.

Dziękuję Wydawnictwu Ale za egzemplarz.

Informacje dodatkowe o Dyrektorka generalna:

Wydawnictwo: Ale!
Data wydania: 2023-04-26
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Dyrektorka generalna

Kup książkę Dyrektorka generalna

Wycena
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Wycena

OD DZISIAJ BĘDZIE TAŃCZYĆ TYLKO DLA NIEGO Cassie i Tyler mają tylko siebie. Rodzeństwo przeszło naprawdę wiele, ale odkąd Tyler kupił i wyremontował klub...

Piętno Morfeusza
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Piętno Morfeusza

Cassandra i Adam przeszli razem naprawdę długą drogę, by w końcu uwolnić się od przeszłości. Dramatyczne wydarzenia odbiły się mocno na ich psychice i...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;