Ktoś się wprowadza? Fragment książki „Dyrektorka generalna"

Data: 2023-04-27 08:48:03 | artykuł sponsorowany Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Kontynuacja bestsellerowego Dyrektora generalnego! Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii i Harry'ego?

Olivia leczy rany po burzliwej relacji z Harrym i traumie wywołanej atakiem Tobiasa, jej byłego chłopaka. Ma na to czas, ponieważ młody Bennett przepadł bez śladu i od sześciu miesięcy nie dał znaku życia. Na szczęście dziewczyna może liczyć na przyjaźń Igora, który robi wszystko, aby zapomniała o bolesnych doświadczeniach ostatnich miesięcy.

Awans na dyrektorkę generalną i praca pomagają jej zorganizować sobie życie na nowo w świecie pozorów, w którym znalazła się za sprawą rodziny Bennettów, ale do czasu...

Kim tak naprawdę jest jej ojciec? Co zmieni nagły powrót Harry'ego? Czy miłość okaże się ważniejsza od pieniędzy i wpływów?

Obrazek w treści Ktoś się wprowadza? Fragment książki „Dyrektorka generalna" [jpg]

Kłamstwa, władza i gorący romans - emocje sięgną zenitu! Do lektury książki Dyrektorka generalna zaprasza Wydawnictwo Ale! W ubiegłym tygodniu na naszych łamach mogliście przeczytać fragment książki której autorką jest K.N. Haner. Dziś czas na kolejną odsłonę tej historii: 

W niedzielę wieczorem wylądowaliśmy w Nowym Jorku, a ja od razu zaczęłam myśleć o pracy. Czekał mnie tydzień pełen wyzwań, bo pierwszy raz miałam oficjalnie reprezentować firmę jako dyrektorka generalna. Trzydniowy wyjazd do Los Angeles brzmiał fantastycznie, mimo to się denerwowałam. Miałam być tam sama, zdana tylko na siebie i swoje decyzje.

Dotarłam do mieszkania, Igor pomógł mi z walizką, ale musiał coś załatwić. Pożegnaliśmy się i zostałam sama. Takie noce nie były dla mnie łatwe. Pocieszało mnie jednak to, że kapela Igora skończyła trasę koncertową, więc on będzie w Nowym Jorku na stałe, a nie tylko kilka dni w tygodniu. Samotne weekendy były dla mnie udręką.

Koło dwudziestej usłyszałam hałas na klatce schodowej. Niepewnie podeszłam do drzwi i zerknęłam przez judasz. Serce zabiło mi mocniej, gdy zobaczyłam, że ktoś kręci się koło drzwi apartamentu Harry’ego. Wyjrzałam niepewnie, ale okazało się, że to ekipa przeprowadzkowa.

Lekko uchyliłam drzwi.

– Ktoś się wprowadza? – zapytałam.

– Słucham? – zawołał jeden z mężczyzn, którzy akurat wnosili do środka sofę.

Wyszłam na korytarz.

– Pytałam, czy ktoś się wprowadza do tego mieszkania? – powtórzyłam głośniej.

– Nie, ale zostało wystawione na sprzedaż i mamy polecenie odświeżyć wnętrze – wyjaśnił.

Wtedy poczułam coś tak przykrego, że ścisnęło mnie w klatce piersiowej. Wymusiłam uśmiech i szybko wróciłam do mieszkania. Odruchowo, jak to zwykle wieczorem, sprawdziłam komórkę i wybrałam numer Harry’ego, który i tak był niedostępny. Westchnęłam ciężko i powlokłam się do łóżka. Chciałam się położyć i zasnąć. Nim to jednak zrobiłam, rozpakowałam walizkę, wzięłam szybki prysznic i napisałam wiadomość do Igora. Przez ostatnie miesiące – jeśli nie spał u mnie – każdego wieczoru pisaliśmy ze sobą na dobranoc. Czekałam chwilę na odpowiedź, a gdy nadeszła, aż wbiło mnie w materac.

Odpierdol się.

Wpatrywałam się w te dwa słowa i nic nie rozumiałam. 

W naszym serwisie przeczytacie już kolejny fragment książki Dyrektorka generalna. Powieść kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dyrektorka generalna
K.N. Haner1
Okładka książki - Dyrektorka generalna

Kontynuacja bestsellerowego ,,Dyrektora generalnego"! Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje