Quantcast
Zdjęcie - K.N. Haner

K.N. Haner


K.N. Haner to polska pisarka, której prawdziwe imię i nazwisko brzmi Katarzyna Nowakowska. K.N. Haner jest autorką powieści erotycznych.

 

 

K.N. Haner - biografia, życie i twórczość

K.N. Haner (Katarzyna Nowakowska) to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich autorek.

K.N. Haner książki

K.N. Haner zadebiutowała w 2015 roku książką Na szczycie. Katarzyna Nowakowska to autorka bestsellerowej książki Sny Morfeusza, która należy do cyklu Mafijna miłość. Kolejna książka w serii to Koszmar Morfeusza, a następne – Przebudzenie Morfeusza oraz Piętno Morfeusza.

K.N. Haner wydaje romanse, w których nie brak scen erotycznych. Bohaterką jej debiutanckiej powieści, Na szczycie, otwierającej cykl Miłość w rytmie rocka, jest Rebeka Staton, pracująca jako striptizerka w nocnym klubie. Jej życie zmienia się, gdy pewnego dnia poznaje menedżera zespołu rockowego Sedrick Mills. Wraz z muzykami wyrusza w trasę koncertową. Kolejna książka pisarki, Gra o miłość, to kontynuacja opowieści o kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.

K.N. Haner - Miłość w rytmie rocka

W cyklu Miłość w rytmie rocka ukazały się również książki Nieczysta graWłaściwy rytm. 

K.N. Haner - powieści

Książki K.N. Haner zalicza się do literatury erotycznej. Bohaterkami jej powieści są często kobiety, których marzeniami są idealne życie czy pierwsza miłość. Wiele spośród nich chce ułożyć sobie życie u boku ukochanych mężczyzn. Czytelniczki często porównują książki Katarzyny Nowakowskiej do wielkiego światowego literackiego fenomenu – Pięćdziesiąt twarzy Greya E L James. Ciekawe jest również porównanie do innej polskiej autorki powieści erotycznych – pisarka, podobnie jak Blanka Lipińska, sprzedała swe książki już w ponad milionie egzemplarzy.

K.N. Haner - seria mafijna

K.N. Haner jest również autorką cyklu Seria mafijna, w skład której weszły książki Zakazany układ oraz Piekielna miłość książka

K.N. Haner - Skandal

Kolejny popularny cykl K.N. Haner to Skandal, opowiadający o perypetiach młodej kobiety, Julii, która pracuje jako asystentka, lecz wikła się w romans z angielskim arystokratą. W skład cyklu wchodzą książki Skandal, Femme fatale oraz Żądze.

K.N. Haner - kryminały i thrillery

Książki K.N. Haner nie są typowymi kryminałami czy thrillerami, jednak elementy tych gatunków są w nich obecne. Czytelniczki określają K.N. Haner mianem „Królowej Dramatów".

K.N. Haner – życie prywatne

K.N. Haner nie zdradza zbyt wiele szczegółów dotyczących swojego życia prywatnego. Wiemy, że urodziła się w Ciechanowie 21 października 1988 roku. Od 12 lat jest w związku ze swym partnerem, Michałem . Podczas spotkań autorskich oraz live'ów, w których pisarka chętnie uczestniczy, Katarzyna Nowakowska daje się poznać jako osoba pełna poczucia humoru, emanująca pozytywną energią, żywiołowa i przebojowa, ciepła. Sama podkreśla, że jest otwarta i rodzinna. Prócz pisania, uwielbia czytanie i gotowanie. W jej rodzinie było bardzo wiele silnych kobiet. Podobno talent do opowiadania historii odziedziczyła po babci.

Czytaj również: K.N. Haner - cytaty

Katarzyna Nowakowska mieszka nieopodal Warszawy. Posiada psa o imieniu Tila. W wolnych chwilach lubi oglądać seriale na Netflixie, grać w planszówki oraz wielki hit komputerowy – The Sims.

Jak pisze K.N. Haner?

Na pewno - systematycznie. W jednym z wywiadów zdradziła, że codziennie stara się napisać co najmniej 15 tysięcy znaków. Fakt, że co roku wydaje wiele powieści, sprawił, że przylgnęło do niej miano „Mroza od erotyków" – jest niemal równie aktywna pisarsko, co Remigiusz Mróz. K.N. Haner wydaje swoje książki także w serii Pink Book, którą współtworzy inna autorka erotyków, Edyta Folwarska.

Cykle książek K.N. Haner

K.N. Haner jest autorką licznych cykli wydawniczych. Prócz wspomnianych już serii Skandal, Serii mafijnej, Miłość w rytmie rocka oraz Mafijna miłość można również sięgnąć po cykle: Zagrywka, Sponsor, Niebezpieczni mężczyźni oraz Efekt Ericka

Najnowsza książka K.N. Haner

Najnowsza książka K.N. Haner to Dyrektor generalny. Powieść inauguruje działalność nowej marki wydawniczej – Ale!, wyodrębnionej z Wydawnictwa Agora. To także otwarcie nowego cyklu K.N. Haner – Dyrektor generalny

– Od prawdziwych uczuć nie da się odciąć. Jasne, można kogoś oszukiwać, mówiąc mu, że nic do niego nie czujemy, jednak przecież nie oszukamy samych siebie – mówi w naszym wywiadzie Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner.  

K.N. Haner - twórczość

K.N. Haner - wiadomości

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
Paulina26 2019-10-18 08:51:25
lena19922 2021-04-25 07:42:20
Cytaty Autora

Czy da się opisać tęsknotę za ukochaną osobą?


Więcej

Ton jego głosu dociera jednak do


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy