Femme fatale

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Romans

Katarzyna Nowakowska jako K.N. Haner podbiła serca tysięcy Polek. Później wciągnęła je w zmysłowy, fascynujący świat Skandalu. Jej nowa powieść wbija w fotel.

Za dnia - elegancka, profesjonalna i porządna. W nocy - zmysłowa, namiętna i nienasycona.

Julia chce się odciąć od skandalu, który został wywołany przez jej romans z arystokratą Jamesem, i ułożyć od nowa swoje dotychczasowe życie. Pełna obaw decyduje się przyjąć wyjątkowo atrakcyjną ofertę pracy w luksusowym paryskim hotelu. Zaczyna poznawać magię Paryża i... Francuzów, zwłaszcza jednego: Gasparda.

Ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć i na drodze stawia jej dawnego kochanka. Tyle że Julia nie jest już tą Julią z Nowego Jorku, Paryż ją odmienił, a James ma poważnego konkurenta.

Entliczek, pentliczek - na kogo wypadnie... Dla którego z nich okaże się femme fatale?

Kup książkę Femme fatale

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Femme fatale

Dzisiaj na Instagramie pytałam, czy trafiło się Wam nie przeczytać powieści debiutanckiej ulubionego Autora. Dziwna sprawa, bo fanką Kasi Haner jestem od dawien dawna, a po dziś dzień nie przeczytałam „Sponsora”. I to nie kwestia, że był słaby czy coś mi się nie podobało, po prostu brakło mi czasu. Nie zmienia to jednak faktu, że czytam pozostałe powieści spod jej pióra i nigdy mnie nie zawiodła. Ileż ja się zastanawiałam jak pani Haner pociągnie kontynuację „Skandalu” i przyznaję, znowu zostałam z tęsknotą za bohaterami. Julia tak po prawdzie po skandalu jaki wybuchł, ucieka za granicę, poskładać swoje życie. Przyjmuje ofertę pracy w Paryżu i zaczyna interesować się pewnym Francuzem. Mimo to Los bywa przewrotny i na jej drodze stawia ex – kochanka. Julia jednak nie jest już tą samą dziewczyną. Zmieniła się, więc James będzie miał niezły orzech do zgryzienia. Autorka raz za razem zaskakuje mnie tym, jak prowadzi swoje historie. Uwielbiam lekkość jej pióra, pomysłowość, erotyzm, który nie odstrasza, a powoduje rumieńce na twarzy. Tym razem akcja rozwija się powoli i statycznie, bez pośpiechu. I to właśnie uważam za ogromny plus, bo nie do końca widziałam rzucenie nas, od razu na głęboką wodę. Myślę, że mogłoby się wtedy dziać za dużo i chaotycznie. Nie ma co kryć, że Kasia ma ogrom talentu, który umiejętnie wykorzystuje do zaspokojenia, naszych czytelniczych potrzeb. Kiedy ...
Avatar użytkownika - annakubera
annakubera
Przeczytane:2021-04-27, Ocena: 4, Przeczytałam,

Po wielkim skandalu czas na powrót do gry!

Julia, aby zapomnieć o romansie z arystokratą Jamesem i zbudować swoje życie na nowo, zgadza się przyjąć niezwykle atrakcyjną ofertę pracy w paryskim hotelu. Mimo wielu wcześniejszych obaw szybko pochłania ją magia Paryża i paryskie życie. A to wszystko dzięki przystojnemu Francuzowi, a jednocześnie jej szefowi – Gaspardowi. Młoda kobieta jest nim zauroczona i nie brakuje między nimi gorącego napięcia. Wszystko jednak się zmienia, kiedy okazuje się, że przyjacielem Francuza, który będzie go wspierał w hotelowym przedsięwzięciu jest właśnie James. Julia jednak jest już zupełnie inną osobą. Czy po raz kolejny ulegnie urokowi byłego kochanka, czy to jednak Gaspard okaże się mocnym konkurentem?

„Femme Fatale” to kolejny tom serii „Skandal”. Pierwsza część jakoś mnie nie porwała, ale muszę stwierdzić, że kolejna jest zdecydowanie lepsza!

Główna bohaterka na co dzień jest kobietą perfekcyjną, starającą się jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych jej zadań. W nocy zaś zmienia się w zmysłową i gorącą kochankę. Jej największym problemem jest jednak uczucie do byłego kochanka. Na szczęście na swojej drodze spotyka mężczyznę, który być może pozwoli jej ponownie uwierzyć w miłość.

Przyznam szczerze, że główna bohaterka wydawała mi się trochę głupia i infantylna. Mając obok siebie wartościowego mężczyznę ciągle dawała uwieść się słodkim słowom i obietnicom Jamesa. Rozumiem, że zakochana, że uczucie odżyło, ale żeby przez całą historię przeskakiwać tylko z łóżka do łóżka?

Jeśli chodzi o samą historię to uważam, że autorka poprowadziła ją bardzo dobrze. Akcja toczyła się swoim torem, żeby pod koniec nabrać tempa i zaskoczyć nas nieprzewidywalnym zakończeniem (przynajmniej dla mnie). Przede wszystkim była obecna konkretna fabuła, której tak często brakuje w romansach, czy książkach erotycznych. Same sceny seksu opisane były w bardzo subtelny i pobudzający zmysły sposób, nie były ordynarne, wulgarne czy niesmaczne (oczywiście w porównaniu z innymi pozycjami z tego gatunku, które czytałam). Dla mnie po prostu wszystko tu pasowało i było na swoim miejscu.

Po tak spektakularnym zakończeniu z niecierpliwością czekam na kolejną część z tej serii. I naprawdę polecam zapoznać się ze „Skandalem”, żeby móc cieszyć się lekturą „Femme Fatale”. Nawet, jeśli nie pokochacie Julii to mam nadzieję, że miło spędzicie czas przy lekturze.

Avatar użytkownika - blondeside
blondeside
Przeczytane:2021-04-28, Ocena: 5, Przeczytałem,

Po tym, jak James Windstor złamał serce Julii, dziewczyna usiłuje się pozbierać. Wpływowy ojciec i siostra, którzy kładą na nią duży nacisk, mają już dosyć skandali. Tak więc za sprawą swoich bliskich Julia rozpoczyna nową pracę... w Paryżu! Poznaje tam nowego szefa - Gasparda, który to pokazuje jej nowe życie.
Dziewczyna odkrywa siebie na nowo. Seksowna, wyzwolona, może robić co jej się tylko podoba... lecz nie potrafi jednego, zapomnieć o Angliku. Sam James też tego nie ułatwia.
Gaspard, czy James?
Przed Julia nie lada wyzwanie!
Wiecie co? Szykuje się skandal!
"Femme fatale", czyli kontynuacja powieści pt. "Skandal" autorstwa Katarzyny Nowakowskiej. Jest to ciąg dalszy przygód jakiego potrzebowałam, wiele oczekiwałam, a szczerze przyznaję, że otrzymałam jeszcze więcej! Poprzednią część czytałam dość dawno. Opisane tam wydarzenia pamiętałam bardzo dokładnie, bowiem tej historii, jak i samej Julii Widawskiej nie sposób zapomnieć. Główna bohaterka zdecydowanie wpisuje się na listę tych, które polubiłam. Jest bezpośrednia, odważna. Kobieta, która zawsze i ze wszystkim da sobie radę. Czy na pewno?
Otóż jej słabością jest James i roztrzaskane na milion kawałeczków serce, które po sobie pozostawił. Julia odnajdzie w sobie tyle siły, aby odciąć się od przeszłości, czy może ofiaruje ukochanemu szansę? Tego nie mogę Wam zdradzić, zachęcam do przeczytania zarówno tej, jak i poprzedniej części.
Ta książka zaskakuje, zdecydowanie. Było wiele momentów, w których byłam wręcz pewna tego co się za moment stanie a działo się coś zupełnie innego. Niektórych wydarzeń nie przewidziałabym kompletnie, a to wszystko podsycało moją ciekawość. Ta historia wręcz ocieka namiętnym seksem, autorka nie szczędziła gorących scen.

Książkę pochłonęłam w jeden dzień, była to kolejna pozycja od Katarzyny Nowakowskiej - strona autorska , której nie potrafiłam odłożyć. Zdecydowanie polecam!

Kobieta jest jak ostryga, ponętna w dobrym guście i zawsze rozpala mężczyzn do czerwoności, kobieta umie budować napięcie i podkręcać temperaturę pożądania i taka właśnie jest główna bohaterka ,,Femme Fatale" Julia. Julię znam z poprzedniego tomu, wyrwa w jej sercu sprawiła, że przestała być szara myszka i przemieniła się w kobietę sukcesu, korzystająca ze swych walorów i lubiącą kusić. Los nie był przychylny i postanowił postawić na jej ścieżce życia francuza o nieziemskim wyglądzie i charakterku Casanovy Gasparda, by namieszać w jej życiu uczuciowym. James pomimo swych poczynań z zeszłego tomu nie odpuszcza, goni ją, by choć na chwilę zapomnieć o dzielącej ich barierze. Kogo wybierze Julia? Czy Julia dostrzeże francuski flirt i pdoda się urokowi Gaspadra? A może James postawi wszystko na jedną kartę i wybierze Julię? Po odpowiedzi zapraszam do książki. Drugi tom okazał się bardzo dobrą książką. Przemiana głównej bohaterki dostarczała mi niemałych atrakcji, jeśli chodzi o kuszenie i poddawanie się urokowi Paryża. Choć zdarzały się sytuacje, w których sama postąpiłabym inaczej, wybrałabym inne wyjście z sytuacji w której została postawiona Julia, to śmiało mogę stwierdzić, że wzbudziła ona moją sympatię. Książka ,,Femme Fatale" pobudza wyobraźnię i daje ponieść się emocjom! Gratuluję autorce kolejnej świetnej pozycji i czekam na trzeci tom, jakże słynnego Skandalu! Polecam.

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek

"Femme Fatale" Katarzyny Nowakowskiej to kontynuacja książki "Skandal", którą byłam zachwycona.

Julia wdała się w romans z arystokratą Jamesem, z czego wybuchł straszny skandal, bo jak się okazało James ma żonę. Dziewczyna chcąc o wszystkim zapomnieć, przyjmuje pracę w Paryżu. Jej szefem jest przystojny Gaspard, mężczyzna żyje chwilą i czerpie z życia pełnymi garściami. Okazuje się, że ucieczka od Jamesa nie będzie taka prosta... A Gaspard okażę się świetnym kochankiem.

O ile w pierwszej części bardzo polubiłam Julię, tak w drugiej trochę denerwowała mnie jej postawa, zwłaszcza sceny, gdzie kocha się z Gasparem, a za 5 minut to samo robi z Jamesem 🤔 ale z drugiej strony tytuł książki mówi sam za siebie 😃

Całość książki oceniam na duży plus. Myślę, że ta historia bardzo przypadnie do gustu fanom erotyków, ale dużo też jest tu o emocjach i uczuciami.

Hej Kochani.

Przychodzę dzisiaj do Was z książką Katarzyny Nowakowskiej, której byłam bardzo ciekawa. Po tym jak skończyła się pierwsza część "Skandal" nie mogłam przejść obojętnie koło "Femme fatale".

Książka bardzo mi się spodobała. Nasza bohaterka wyjeżdża aż do Paryża aby zapomnieć o tym co się wydarzyło, ale czy będzie jej to dane? Czy zapomni i będzie mogła ruszyć dalej? To już musicie się przekonać sami. Autorka bardzo fajnie pociągnęła ten wątek. Pojawia się też w życiu Julii pewien mężczyzna, który dodatkowo zamiesza jej w życiu. Świetnie rozbudowana fabuła, ale ja mam jedno, ale.... Jak dla mnie mogła zakończyć się pół rozdziału szybciej 🤪 ten ostatni element był dla mnie niepotrzebny, ponieważ i tak w dość skandalicznym momencie Kasia zakończyła by powieść. No, ale, że autorka zakończyła powieść w taki, a nie inny sposób (też dość skandaliczny 🤣🤣) to ja jestem ciekawa jak potoczą się losy Julii w kolejnej części!

W tej książce znajdziecie i akcję i humor i rozterki, ale także sporo gorących momentów.

Polecam serdecznie i liczę na to, że Kasia nie będzie kazała nam długo czekać na kontynuację 😉

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka

Julia po zawirowaniach z Jamesem wyjeżdża do Paryża. Tu planuje zapomnieć o przeżytym skandalu. Jej nowym szefem jest Gaspar de Riguard. Niestety nic nie idzie zgodnie z planem, bowiem dziewczyna ląduje w nim w łóżku a na domiar złego dowiaduje się, że James jest wspólnikiem Gaspara. Czy tego chcą, czy nie to będą się widywać. Gra znowu się zaczyna. Jaki skandal tym razem wywołają? Kogo wybierze Julia? Czy Gaspar jest tym, kogo szuka? Czy James pozwoli się jej poznać z innej strony?

Drugi tom przeniósł mnie do romantycznego Paryża. I mimo, iż jest to drugi tom serii, myślę, że na spokojnie można go czytać bez trzymania się kolejności. Autorka bowiem sprawnie nakreśla sytuację znajomości Julii i Jamesa. To, czego doświadczyli i dlaczego ich związek się urwał. W tym tomie nawet jest więcej szczegółów, jeśli chodzi o Jamesa Windstore'a. Autorka ponownie zamieszała w życiu głównej bohaterki.  Tym razem na jej drodze postawiła dwóch mężczyzn. Szefa obecnego, jak i byłego, z którym paradoksalnie ponownie przyszło jej pracować. Dwa kipiące kotły testosteronu i seksowności. Oba szaleją. Który spauzuje, a który wykipi? Przed Julką nie lada wyzwanie. Nadal niezależna i stanowcza. Bezpośrednia i lubiąca seks. W sercu nadal ma Jamesa, którego powinna dawno posłać w diabły. Ale nie tak łatwo wyrzucić z serca kogoś, kogo się kocha. Nawet mimo bólu, smutku i kłamstw. Rozdarta kobieta. Autorka wczuła się w postać. Widać było, że z przyjemnością wcieliła się w Julię. No a nasza Juleczka to niezła aparatka. Z kwiatka na kwiatka. Wolno? No pewnie, że wolno. Jeśli obie strony się zgadzają? I to w jakim stylu. No ma kobieta temperament. Głównym bohaterów także nie można go odmówić. James nadal tajemniczy. Równie zagadkowy, co ognisty. W tym tomie bardziej pozytywny dla mnie był jednak Gepard. Człowiek bez zobowiązań, bez tajemnic i intryg. Czysta karta. A że rozrywkowy? A że seks traktuje jak sport, jak element niezbędny dożycia? Jego wola. Jak dla mnie to fajna postać. Ale powiem Wam jeszcze tylko tyle: jeśli podczas czytania wasze brwi będą szybowały do góry na wszystkie pomysły tej trójki bohaterów, tak finisz spowoduje głuchy łoskot szczęki o podłogę. Mówiąc potocznie: kopara opadnie. I do tego w takim momencie  zakończyć ten tom. OMG, tak się nie robi. Moje biedne serducho. Moje biedne nerwy. Co za emocje. Ja chcę kontynuację na już. Tom drugi zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Autorka stworzyła niezwykle emocjonalną opowieść. Tu jest zdecydowanie większy skandal. Natomiast jako femme fatale wyszła fajna kobieta. Miło i przyjemnie spędziłam z nią czas. Z chęcią sięgnę po tom trzeci, jeśli będę miała taką okazję. A Wy, jeśli lubicie twórczość autorki, to wiecie czego się spodziewać. I że trzeba przeczytać tę pozycję. Sami zresztą wiecie. Natomiast Ci, którzy jeszcze nie znają książek autorki, to śmiało mogą czytać. Szczególnie jeśli lubicie powieści naszpikowane emocjami i zaczytujecie się w romansach.

Polecam.

💋👠💄RECENZJA💄👠💋

„Brak hamulców zapowiada ostrą jazdę”

Skandal” #1 zakończył się roztrzaskanym przez James’a Windsdor’a sercem Julii Widawskiej, a właściwie sprawiła to, szokująca informacja o tym, że jest żonaty.
Pełna nadziei , podejmuje się nowego kontraktu i przenosi do Paryża, aby tam rozpocząć nowy etap w swoim życiu i pomóc przy rozkręceniu luksusowego hotelu francuskiemu biznesmenowi - Gadpard’owi de Riguad. Facet okazuje się mega sympatycznym i na nieszczęście dla niej - mega seksownym Francuzem. Jedna zła decyzja z poprzednim szefem, nie może wpłynąć na stosunki z nowym. Toteż Julia postanawia nie dać się zauroczyć francuskiej namiętności. Cały jej plan idzie w łeb, gdy okazuje się, że wspólnikiem jej nowego szefa, jest nie kto inny a James.
Początkowo Julia nie może sobie poradzić z jego obecnością, ale potem odkrywa w sobie tą część swojej natury, która potrafi korzystać z życia i swojego ciała i nawet lawirowanie pomiędzy dwoma samcami, nie sprawia jej żadnego kłopotu. I tylko prawdziwych uczyć nie da się niestety oszukać, a sam sex, mimo, że tak dobry jak nigdy wcześniej, nie potrafi ich wyłączyć. I niby James postanawia, odzyskać Julię, wyjawiając jej prawdę, ale w tym samym momencie, wychodzi na jaw kolejna jego tajemnica, która już na bank, nic nigdy nie naprawi pomiędzy nimi.
Femme Fatale, jest bardziej pikantna niż Skandal, który jak na książkę Katarzyny Nowakowskiej vel KNHaner wydawała mi się za grzeczna. No i w drugiej części „grzeczność” Julii znika bezpowrotnie i nawet jej moralne zasady, nie wpływają na fizyczny pociąg do dwóch facetów równocześnie, gdy w grę wchodzi chemia i pożądanie.
Poza tym Paryż, magia Francji, atmosfera luksusu i elegancji to wszystko sprawia, że czytając tą książkę, możemy na chwilę przenieść się do tego jakże pięknego miasta miłości.
Polecam zaopatrzyć się do niej w kieliszek francuskiego wina, a może nawet całą butelkę, bo na końcu książki, nie dość, że „się dzieje” to znowu mamy jakże uroczy i lubiany przez autorkę, a znienawidzony przez czytelników, napis CDN...
No więc czekam na trzecią część z niecierpliwością, bo trochę się tu namieszało i ciekawi mnie co będzie dalej.
Za możliwość przeczytania książki, serdecznie dziękuje wydawnictwu oraz autorce♥

Avatar użytkownika - anastasiyaadryan
anastasiyaadryan
Przeczytane:2021-03-04, Ocena: 6, Przeczytałam,

Cóż my tu mamy? Kolejny SKANDAL?

A jakże inaczej?

Sfrustrowana i rozżalona Julia zaczyna nowe życie w Paryżu. Ma pomóc francuskiemu biznesmenowi Gaspardowi w otwarciu ekskluzywnego hotelu. Ale nie samą pracą człowiek żyje. Przystojny Francuz z zaangazowaniem zaznajamia naszą bohaterkę nie tylko z nowym stanowiskiem, ale też z tajnikami miłosnych uciech bez zobowiązań, a Julia chętnie z tego korzysta, próbując wymazać z pamięci przeszłość. Ale ta nie odpuszcza. James, były szef i kochanek, pewnego dnia staje w drzwiach hotelu i znowu wywraca życie Julii do góry nogami.

Czytając "Skandal", łatwo mi było utożsamiać się z główną bohaterką. I już myślałam, że w końcu polubię którąś z hanerowych. (Bo u mnie to jest tak, że uwielbiam książki Kasi, ale nie dzierżę jej bohaterek.) Niestety. W trakcie czytania "Femme fatale" moja irytacja zachowaniem Julii sięgała zenitu. Wściekłość i bezradność, które towarzyszyły dziewczynie zdecydowanie nie były dobrymi doradcami, a jak dodamy do tego alkohol, to już w ogóle. Nie wiem, czy zastępowanie jednego przystojniaka drugim i jednoczesne deklarowanie miłości do jednego z nich jest w porządku, ale romanse rządzą się swoimi prawami, paryskie życie też. Ocenicie sami. Tylko czy Julcia skacząc z kwiatka na kwiatek, chcąc dopiec Jamesowi nie skomplikuje sobie życia jeszcze bardziej? Jedno jest pewne. Julia szuka miłości i akceptacji, której nie doświadczyła ani w domu, ani w związku. Świeżo wypracowana pewność siebie okazała się tylko maską. W głębi duszy dziewczyna nadal jest krucha, zagubiona i samotna. Jaki finał będzie miała ta miłosna rozgrywka? Czy milczek James w końcu odważy się na szczerą rozmowę i wyzna Julii prawdę? W co gra Gaspard i kogo wybierze Julia?

Mogę Was zapewnić, że znajdziecie w tej historii dużo humoru i zwrotów akcji. Pikantne sceny spod pióra Autorki są zmysłowe i smaczne i nie raz wywołają wypieki na twarzy. Z pewnością nie będziecie się nudzić. Pisałam wczesniej, że "Skandal" jest mniej zwariawaną historią w porównaniu do innych książek Autorki. W przypadku "Femme fatale" nie mogę tego powiedzieć. I określenie "zwariowana" jest w tym przypadku dużym niedopowiedzeniem. Czy u Nowakowskiej, czy u Haner, zawsze dużo się dzieje, a tym razem zakończenie wywołało u mnie nie tylko stan przedzawałowy, a i potok niecenzuralnych wyrazów, które cisnęły się na usta. I to nie dlatego, że się nie podobało, wręcz przeciwnie. Z powodu tego, że Autorka znowu przerwała historię w takim momencie, że zbierałam szczękę z podłogi i z mocno bijącym od wrażeń i emocji sercem musiałam zwyczajnie ochłonąć. Cóż mogę powiedzieć? Rozwaliłaś system, Katarzyno!

I miejmy nadzieję, że tym razem na kontynuację będziemy czekać krócej niż rok.

"Femme fatale" Katarzyny Nowakowskiej jest powieścią, która zabiera nas do świata kobiety, która z jednej strony ma w sobie siłę, a z drugiej nie ma większego wpływu na to, gdzie się znajduje. Jej wizerunek jest sprzeczny z prawdą jaką w sobie nosi. Niemniej jednak na swój sposób odnajduje się w tym świecie i odnajduje chwile radości i spełnienia, lecz często kończą się one zimnym prysznicem, po którym znów musi się podnosić. Takie huśtawki w życiu głównej bohaterki sprawiają, iż nie dają się nudzić czytelnikowi, który wciąż otrzymuje dawkę przeróżnych emocji. Powieść ta jest lekturą na jeden, bądź dwa wieczory, która ma odprężyć i przenieść również między innymi w świat fantazji erotycznych, ale i pobudzić tę stronę, w której się wściekamy, że nie tak powinno być, a wybory Julii potrafią zgotować burzę emocji, które są mieszanką wybuchową. Nie ukrywam jednak faktu, że sam koniec podobał mi się najbardziej. Takiego obrotu spraw, to ja się jednak nie spodziewałam. Chociaż.... W sumie tę powieść napisała Katarzyna Nowakowska, więc mogłam przypuszczać, że finał mnie wkurzy (oczywiście proszę to odebrać jako pozytyw). Teraz trzeba czekać na ciąg dalszy.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Avatar użytkownika - LiteraturaZmyslo
LiteraturaZmyslo
Przeczytane:2021-03-26, Ocena: 2, Przeczytałam,

Zacznę recenzję od przypomnienia, że „Skandal” w skali na lubimyczytac.pl oceniłam na 5, czyli lekturę przeciętną. Książka nie wywołała żadnych większych emocji a fabuła była przewidywalna. Dlaczego więc skusiłam się na lekturę drugiej części? Dałam autorce kolejną szansę i miałam nadzieję na zaskakujący zwrot akcji, który zrekompensuje mi słabiutką pierwszą część serii. Niestety druga część wypada jeszcze słabiej.

"Femme fatale" to druga część „Skandalu” i kontynuacja perypetii Julli. Młodej kobiety, która marzyła o aktorstwie a skończyła w rodzinnej firmie, jako rozkapryszona bizneswoman. Julia czuje się zdradzona po tym jak jej romans z Jamesem kończy się „skandalem”. Okazuje się, że mężczyzna jest żonaty. Ta informacja wstrząsa Julią do tego stopnia, że ta postanawia wyjechać, przyjąć nową pracę i z nowym szefem rozpocząć kolejny „szokujący romans”. Los lubi jednak płatać figle. Gaspard najnowszy kochanek Julii okazuje się przyjacielem Jamesa. Były kochanek pojawia się w Paryżu i tym samym kobieta staje się częścią skomplikowanego trójkącika. I oto cała fabuła w pigułce.

Ojej. Co tam się działo… Julia stała się jeszcze bardziej rozkapryszona i rozchwiana. Jej zachowanie czasem było absurdalne i niesmaczne. Dlaczego? UWAGA SPOILER: Kobieta, która wymaga szacunku rano ląduje w łóżku jednego mężczyzny, aby za chwilę zaliczyć numerek z drugim. Ja rozumiem podejście: jeśli robi to facet to jest doświadczony a jeśli robi to kobieta to jest dziwką. Ale serio, ile razy można zmieniać zdanie? Jej oczekiwania momentami były absurdalne. Julia mieszała a potem robiła z siebie ofiarę. Powiem wprost, nie lubię tej bohaterki. James w tej części dał się troszkę poznać, ale chyba wolałam go w wersji tajemniczego gentlemana. O ile wcześniej mnie intrygował to później strasznie irytował. Gaspard na tle tych dwojga wypada przeciętnie. Sama fabuła jest przewidywalna, zero zaskoczeń. Sceny erotyczne na pewno nie „skandaliczne”. Po pewnym czasie zaczęłam je omijać i chciałam już po prostu skończyć lekturę. Mimo, że książka mnie nie zachwyciła to czytało się ją dość szybko. To dlatego, że napisana jest prostym językiem. I to tyle. Nie zachęcam do lektury, ale również nie odradzam.

Kontynuacja losów Julii, która ma złamane serce po tym jak James ją okłamał. Potraktował jak zabawkę i zostawił.

Julia wyjeżdża do Paryża, gdzie ma za zadanie prowadzić hotel. Jej nowym szefem jest Gaspard.. Przystojny francuz, który od razu zwinnie flirtuje z Julią, przez co ich relacja szybko nabiera tempa. Jednak życie lubi zaskakiwać i na horyzoncie pojawia się jej dawny kochanek.

Jak potoczą się losy Julii?

Czy po przednim skandalu nastąpi kolejny?

Ohh tego już nie zdradzę, ale jedynym słowem książka jest sztooosem!

Serio, jak myślałam że pierwsza część jest dobra tak ta, jest świetna! Przede wszystkim Julia, jaka z niej petarda! Ma swoje potrzeby i to właśnie je stara się zaspokajać. Koniec ze stereotypami! Czy tylko mężczyzna może łamać bezkarnie serca i uganiać się za spódniczkami? Otóż nie. Bohaterka daje upust swoim żądzom i nie traci w moich oczach a wręcz zyskuje! Teraz to ona wykorzystuje mężczyzn i chociaż jej serce dalej bije dla tego Anglika, to Francuz także wzbudza w niej drgania i fale namiętności. Kochani! Ale to będzie podwójny Skandal!!

Autorka kolejny razy sprawiła, że zbieram się z podłogi po skończeniu książki.

Pochłonęłam tę historię w rekordowym tempie i co? Brakuje tam stron! Nie, że mam wybrakowany egzemplarz ale tej historii ciągle mało. I z jednej strony można odetchnąć bo na ostatniej stronie było CDN a nie KONIEC, ufff.

Świetna książka, cudowna seria a teraz czas uzbroić się w cierpliwość i czekam na kolejny tom.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-03-08, Ocena: 6, Przeczytałam,

Poznaliśmy Julie której zostało złamane serce . Oszukana przez swoją stara miłość wyjeżdża tym razem do Paryża i tam poznaje swojego kolejnego szefa Gasparda. Dziewczyna ma się zajmować prowadzeniem luksusowego hotelu . Ale nic nie jest takie proste bo w życiu dziewczyny pojawia się dawny kochanek James.
Julie w życiu grała wiele ról ale ta którą rozegra się teraz nie jest łatwa. U boku dziewczyny jest dwóch mężczyzn i do każdego coś ją ciągnie. Pożądanie seksualne zdecydowanie tu będzie wygrywać i będzie dziać się wiele . Nowy Jork kontra Paryż. Która Julia zwycięży. Ta z dawnej pracy czy z obecnej . Po tej części książki można by było sie spodziewać wszystkiego ale zakończenie? Szczerze się spodziewałam się tego ?? To co autorka nam zagwarantowala przyprawia o szybsze bicie serca .
Zdecydowanie jedna z najlepszych seri jaką w tym roku czytałam . ??

Zagrywka
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Zagrywka

NOWA SERIA KRÓLOWEJ ROMANSÓW K.N. HANER W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi...

Skandal
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Skandal

Jako K.N. Haner rozpaliła wyobraźnię tysięcy Polek. Teraz pisze pierwszą powieść pod własnym nazwiskiem! ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań...