Femme fatale

Tom 2 cyklu Skandal

Po wielkim skandalu czas na powrót do gry!

Julia, aby zapomnieć o romansie z arystokratą Jamesem i zbudować swoje życie na nowo, zgadza się przyjąć niezwykle atrakcyjną ofertę pracy w paryskim hotelu. Mimo wielu wcześniejszych obaw szybko pochłania ją magia Paryża i paryskie życie. A to wszystko dzięki przystojnemu Francuzowi, a jednocześnie jej szefowi – Gaspardowi. Młoda kobieta jest nim zauroczona i nie brakuje między nimi gorącego napięcia. Wszystko jednak się zmienia, kiedy okazuje się, że przyjacielem Francuza, który będzie go wspierał w hotelowym przedsięwzięciu jest właśnie James. Julia jednak jest już zupełnie inną osobą. Czy po raz kolejny ulegnie urokowi byłego kochanka, czy to jednak Gaspard okaże się mocnym konkurentem?

„Femme Fatale” to kolejny tom serii „Skandal”. Pierwsza część jakoś mnie nie porwała, ale muszę stwierdzić, że kolejna jest zdecydowanie lepsza!

Główna bohaterka na co dzień jest kobietą perfekcyjną, starającą się jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych jej zadań. W nocy zaś zmienia się w zmysłową i gorącą kochankę. Jej największym problemem jest jednak uczucie do byłego kochanka. Na szczęście na swojej drodze spotyka mężczyznę, który być może pozwoli jej ponownie uwierzyć w miłość.

Przyznam szczerze, że główna bohaterka wydawała mi się trochę głupia i infantylna. Mając obok siebie wartościowego mężczyznę ciągle dawała uwieść się słodkim słowom i obietnicom Jamesa. Rozumiem, że zakochana, że uczucie odżyło, ale żeby przez całą historię przeskakiwać tylko z łóżka do łóżka?

Jeśli chodzi o samą historię to uważam, że autorka poprowadziła ją bardzo dobrze. Akcja toczyła się swoim torem, żeby pod koniec nabrać tempa i zaskoczyć nas nieprzewidywalnym zakończeniem (przynajmniej dla mnie). Przede wszystkim była obecna konkretna fabuła, której tak często brakuje w romansach, czy książkach erotycznych. Same sceny seksu opisane były w bardzo subtelny i pobudzający zmysły sposób, nie były ordynarne, wulgarne czy niesmaczne (oczywiście w porównaniu z innymi pozycjami z tego gatunku, które czytałam). Dla mnie po prostu wszystko tu pasowało i było na swoim miejscu.

Po tak spektakularnym zakończeniu z niecierpliwością czekam na kolejną część z tej serii. I naprawdę polecam zapoznać się ze „Skandalem”, żeby móc cieszyć się lekturą „Femme Fatale”. Nawet, jeśli nie pokochacie Julii to mam nadzieję, że miło spędzicie czas przy lekturze.

Informacje dodatkowe o Femme fatale:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-03-10
Dodał/a opinię: Anna Kubera

Zobacz opinie o książce Femme fatale

Kup książkę Femme fatale

Skandal
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Skandal

Jako K.N. Haner rozpaliła wyobraźnię tysięcy Polek. Teraz pisze pierwszą powieść pod własnym nazwiskiem! ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań...

Żądze
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Żądze

Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner, to królowa odważnych, drapieżnych powieści o silnych kobietach. Jej sensualne, bezpruderyjne historie porywają...