Gorzka zemsta

Meg wreszcie wróciła z synkiem bezpiecznie do domu. Próbuje zapomnieć o tygodniach spędzonych w szpitalu i cieszyć się macierzyństwem. Adam jest całkowicie zdrowy i podbija serca największych twardzieli, w tym oczywiście Brayana i Ericka. No właśnie... Erick tak zakochał się w synku, że właściwie wprowadził się do domu Meg i jej partnera. I kiedy ona próbuje odnaleźć się w tym dziwnym układzie, znowu pojawia się Filip i zamienia jej życie w piekło.

Czy Filipowi uda się gorzka zemsta?

Informacje dodatkowe o Gorzka zemsta:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-10-12

Tagi: romans

Kup książkę Gorzka zemsta

Gorzka zemsta - opinie o książce

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-12-02, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Tym razem nasza główna bohaterka będzie próbowała się odnaleźć w świecie, w którym będzie musiała stworzyc dom dla swojego syna, mając i boku aż dwóch mężczyzn, do których bije jej pokrzywdzone serduszko.

Kiedy zacznie nam się wydawać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, nad Londynem pojawią się czarne chmury, które zabiorą całą nadzieję wraz z ostatnimi promieniami słońca.

Czy wypadek Toma, może mieć coś wspólnego z tym, co przytrafi się bohaterom?

Kto stoi za całym złem, a kto mu pomaga?

Kochani!
I tym razem nie zabraknie nam adrenaliny i zwrotów akcji, które zmrożą nam krew w żyłach. Autorka po raz kolejny wychodzi na wyżyny kunsztu pisarskiego, sprawiając, że czytelnik od razu chce sięgnąć po kolejną jej książkę. I choć ma na koncie już sporą ich ilość, to wciąż nie towarzyszy nam wrażenie, że coś jest robione na siłę.

Myślę, że życie Ericka jest dla niej równie uzależniające, co dla nas ?

Z pewnością będę śledziła kolejne tomy, ponieważ pochłonęły mnie bez reszty.

Na plus zdecydowanie można zaliczyć objętość książki. Jest to historia, którą pochłonięcie podczas spokojnej porannej kawy w towarzystwie ogromnego kawałka ciasta.

Dziękuję za egzemplarz recenzencki @purple_book_wydawnictwo oraz @k.n.haner ???

Avatar użytkownika - sylwiacegiela
sylwiacegiela
Przeczytane:2022-12-16, Ocena: 6, Przeczytałam,
Piekielna miłość
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Piekielna miłość

Zakończenie bestsellerowej serii Królowej dramatów!Nicole Czasami jedna chwila już na zawsze odmienia nasze życie. Kto powiedział jednak...

Call girl
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Call girl

Gdy prawo ustępuje namiętności, budzą się skrywane pragnienia. Aurora Lawson jest wzorową studentką prawa, ale dorabia na sekstelefonie. Wbrew wszelkim...