Eliksir miłości

Z pozoru prosta historia bohaterów wraz z rozwojem wydarzeń nabiera rozpędu i wielu niezwykłych momentów.Wszystko to za sprawà niepewności i obawy przed zranieniem.
Mając oparcie w bliskiej osobie łatwiej jest pokonać przeciwności i podjąć decyzje.

Zakochałam się od pierwszej strony w tej historii.Jest to świetny romans z wątkiem zazdrosnego ex i byłej oraz przyszła teściowa,która potrafi namieszać w życiu swoich synów.Dzieje się oj dzieje-gdy mama braci Wenerskich:Mateusza,Martina i Michała wkracza do akcji!!!Ich postacie dodają barwności historii i wielu,wielu emocji.Koniecznie powinniście ich poznać,ponieważ gwarantuje,że przy nich nie da się ani na chwile nudzić.Z przyjemnością przeczytałabym o nich wiecej i mam nadzieje na ciąg dalszy,ponieważ ciśnienie mi się podnosiło gdy mama chłopaków pragnie ustawiać im życie po swojemu-istny diabeł a nie teściowa!

Od poczatku historii z bohaterami przeżywamy ich rozterki i podjęcie decyzji.Michał zawładnął moim sercem natychmiast.Jego determinacja była ogromna i za zyskał w moich oczach.Warto mieć takiego mężczyznę obok siebie,ponieważ jeśli kocha to na zabój i zazdrość wpisana jest w relacje z nim.Nie jest to złe,ponieważ ubarwiły to historie.

Jestem pozytywnie zaskoczona historia Luizy oraz Michała.Pokazali,że warto zaryzykować i walczyć o szczęście.Nawet przeciwności losu i nieprzychylne osoby nie zniszczą prawdziwego uczucia.Tylko czasem trzeba o nie zawalczyć i nie bać się!

Gorąco polecam Wam tą książkęPokochacie ją tak jak Ja i będziecie pragnąc więcej.

Informacje dodatkowe o Eliksir miłości:

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 2023-06-15
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Eliksir miłości

Kup książkę Eliksir miłości

Gabriela
Weronika Karczewska-Kosmatka0
Okładka ksiązki - Gabriela

Rafał to prawnik, który dąży do celu za wszelką cenę. By zostać wspólnikiem w kancelarii potrzebuje żony idealnej. Gabriela to energiczna i pracowita dziewczyna...

Pechowa dziewczyna
Weronika Karczewska-Kosmatka0
Okładka ksiązki - Pechowa dziewczyna

Czy dasz się przekonać, że twoje szczęście czeka tuż za rogiem? Pracująca w restauracji swojej mamy Basia może powiedzieć o sobie wszystko, tylko nie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;