Faceci z sieci

Katarzyna Gubała moim zadaniem potrafi zaskoczyć pozytywnie swoich Czytelników w każdym wybranym przez siebie w zakresie szczeblu poznawania poszczególnych gatunków literatury.

Pozwala przy okazji obserwować uważnie, jak pracowała nad książką i takie podejście do Czytelnika mi się podoba, ponieważ szanuje go.

Miałam okazję i możliwość poznać wcześniej jej twórczość kulinarną dzięki, której zaczerpnęłam dużo wiedzy na temat zdrowego odżywiania występującego w polskiej kuchni polskiej.

Tym razem autorka debiutująca w 2013 roku poradnikiem pt. '' Faceci z sieci, czyli w poszukiwaniu miłości'' Katarzyna Gubała opisuje i zdradza skuteczne sposoby, jak można, skutecznie poznać swoją drugą połówkę w sieci zahaczając, w niej o różne problemy oparte o współczesną rzeczywistość ujawniając w niej relacje damsko-męskie.

Moją największą uwagę skupiłam na bardzo dokładnym zaprezentowaniu w tym oto poradniku dobranych i opracowanych trafnie schematów mechanizmów poznawania ludzi na podstawie utworzonych profili na portalach randkowych, a w tym ujęcie poszukiwanie idealnego partnera.

Na podstawie utworzonego i wypełnionego profilu zamieszczonym na portalu randkowym można z łatwością wywnioskować, jak mniej więcej i o czym jesteśmy w danym momencie porozmawiać z tą osobą, kryjącą się pod nieznajomym nickiem.

Karolina jest główną bohaterką tego poradnika, szukającą swojej miłości. Mogłabym się z nią zaprzyjaźnić. Któż z nas nie posiada pozytywnych i negatywnych cech charakteru umieszczonych w postaci wad i zalet.

Kibicowałam Karolinie na każdym etapie podejmowanych przez nią nowych zawartych znajomości z zapoznanym w sieci przez nią mężczyzną, który ukrywał swoje męskie tajemnice.

Autorka tego poradnia jest znakomitą obserwatorką życia i uważam, że z właściwym i humorystycznym podejściem stworzyła w poradniku realny świat, a jedynie jego bohaterowie różnią się od siebie, a gdy przyjdzie, realizować życiowy zamiar to na drodze pojawia się słowo nie zawsze przez nas rozumiane, ale...

Czy Karolina odnalazła, swoje szczęście należy się, o tym przekonać czytając, ten poradnik?

Katarzynie Gubale składam serdeczne podziękowanie za podarowanie mi do zrecenzowania egzemplarzu poradnika pt. '' Faceci z sieci, czyli w poszukiwaniu miłości''.

Informacje dodatkowe o Faceci z sieci:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-09-25
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Faceci z sieci

Kup książkę Faceci z sieci

Wege energia
Katarzyna Gubała0
Okładka ksiązki - Wege energia

Skąd czerpać dobrą energię na co dzień? Odpowiedź jest prosta - z roślin! Dieta wegańska to obecnie już nie jakaś przejściowa moda — to trend, który...

Wege w kwadrans
Katarzyna Gubała0
Okładka ksiązki - Wege w kwadrans

Wege w kwadrans to książka dla każdego, komu się wydaje, że kuchnia wegetariańska i wegańska jest skomplikowana, trudna i czasochłonna. To też książka...