Fałszywe tropy

Tom 2 cyklu Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką

"Fałszywe tropy" autorstwa @katarzyna_wolwowicz_pisarka to prawdziwa gratka dla wielbicieli kryminałów. Dodatkowo tak się składa, że akcja toczy się w zimowej scenerii więc mamy idealną porę na tę historię.

Z pozoru zwykły wypadek samochodowy z którego wszyscy wychodzą bez szwanku, okazuje się kryć pewną tajemnicę. Odkrycie jej następuje w momencie otwarcia bagażnika... Dla Olgi i reszty ekipy oznacza to początek śledztwa, zważywszy na to, że w tym samym czasie zostaje zamordowany mężczyzna.
Czy coś łączy ze sobą te dwie tragedie? Czy wypadek był faktycznie tylko zwykłym wypadkiem? Jakie tajemnice skrywa pensjonat w którym doszło do zbrodni? Kto jest sprawcą tego, że Olga znów wkracza do akcji, choć przecież miała wypoczywać i umierać z nudów?
Oczywiście nie zdradzę wam nic więcej ale mogę was zapewnić, że książka pochłonie was bez reszty.

Rewelacyjnie poprowadzona fabuła, wyraziste postacie, akcja trzymająca w napięciu i ta chęć rozwikłania zagadki i próba połączenia ze sobą wszystkich elementów w jedną całość zanim zrobi to autorka za pośrednictwem komisarz Olgi.. to wszystko przemawia na korzyść książki a dodatkowo czytelnik zostaje zaproszony do życia prywatnego kobiety, w którym czekają ją wielkie zmiany i niełatwy dylemat do rozwiązania.

Informacje dodatkowe o Fałszywe tropy:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-11-09
Dodał/a opinię: czarksiazek

Tagi: Thrillery psychologiczne

Zobacz opinie o książce Fałszywe tropy

Kup książkę Fałszywe tropy

Kim jesteś?
Katarzyna Wolwowicz0
Okładka ksiązki - Kim jesteś?

Laura jest szczęśliwą mamą nastolatki i spełniającą się zawodowo panią psycholog. Kiedy poznaje przystojnego Gustawa, w jej życiu zaczynają dziać się rzeczy...

Niewinne ofiary
Katarzyna Wolwowicz0
Okładka ksiązki - Niewinne ofiary

Jelenią Górą wstrząsają makabryczne wiadomości - w pobliskim lesie odnaleziono ciała dwojga dzieci. Kiedy Olga Balicka, komisarz wydziału kryminalnego...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;