Kociarz

To pierwsza książka z tak mocnymi opowiadaniami, jaką miałam okazję czytać i zdecydowanie... chce ich więcej! W "Kociarzu" znajdziemy 12 opowiadań, które szybko zyskały popularność i dzięki temu postanowiono wydać je w formie książki. Autorka jest mocna! Teksty są odważne, śmiałe i bardzo prawdziwe. Czasami aż przesadzone, ale dzięki temu jeszcze mocniej możemy zdać sobie sprawę z panującego obecnie problemu. Sporo tutaj namiętności, seksu, relacji międzyludzkich, uczuć i samotności. Widzimy funkcjonowanie społeczeństwa i to zdecydowanie pokazane z tej gorszej strony. Przez te 12 opowiadań naprawdę sporo zobaczymy! Opowiadania mają różną długość, ale zazwyczaj jest to około 30-40 stron i czyta się je naprawdę błyskawicznie! Do tego nie musicie ich czytać po kolei, ponieważ każde z nich opowiada nam zupełnie inną historię i pokazuje prawdziwą i mocną twarz bohaterów, jacy w nim występują.
Ja mam cichą nadzieję, że z autorką będę miała się jeszcze okazję spotkać podczas czytania jej innych opowiadań. Zdecydowanie z miłą chęcią po nie sięgnę i przeczytam je. Jeśli nie chcecie od razu kupować całej książki, ponieważ nie wiecie, czy opowiadania przypadną Wam do gustu, to myślę, że w internecie znajdziecie jej treści i tam możecie najpierw je przeczytać!

Informacje dodatkowe o Kociarz:

Wydawnictwo: Muza