Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000 m n.p.m.

Zaplanowanie i odbycie wypraw ,aby zdobyć Koronę Gór Polski wymaga odpowiedniego przygotowania, pozwala zdobyć sporo turystycznego doświadczenia i jest znakomitym sposobem na aktywne spędzanie czasu.

" Podróże Julki i Krzysia. Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000m n.p.m." Marek Marcinowski to kolejna okazja odwiedzenia kolejnych szczytów .Autor zachęca nas do aktywności fizycznej, ale też pozwola bliżej poznać dane miejsca, ich specyficzny klimat, faunę, florę ,lokalną kulturę, czy – nieraz niezwykle skomplikowaną i niejednoznaczną historię. Przy okazji można spotkać i poznać ludzi dzielących tę samą pasję i nabierać sporo turystycznego doświadczenia.

Książka jest przepięknie ilustrowana, a sposób przekazania dostarczy młodym czytelnikom wielu emocji. Osobiście po lekturze wybrałabym się na górskie szlaki. Książka pobudza dziecięcą wyobraźnię, poszerza wiedzę i mam nadzieję zainspiruje Was do górskich wędrówek. Ja dzięki Autorowi zwiedzam Zamki Polski Południowej,ale już wiem co będzie naszym kolejnym celem . Już sprawdzamy z dzieciaki jak zapisać się do Klubu Zdobywców Korony Gór Polski .

Z calego serca polecam Wam obydwie części cyklu Korona Gór Polski . Pamiętajcie że poza przygotowaniem się do samej wyprawy, wybraniem i spakowaniem sprzętu, trzeba zaplanować dojazd i nierzadko nocleg. Organizacyjnie to całkiem spore przedsięwzięcie, więc nie ma się co dziwić, że wielu Zdobywców Korony Gór Polski potrzebowało na całość kilku lat. Mam nadzieję że książka zaszcepi w Was chęć poznania wszystkich szczytów górskich i przekona Was do górskich wędrówek.

Informacje dodatkowe o Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000 m n.p.m.:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-07-31
Dodał/a opinię: Ewelina Górecka

Zobacz opinie o książce Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000 m n.p.m.

Kup książkę Korona Gór Polski. Szczyty powyżej 1000 m n.p.m.

Podróże Julki i Krzysia. Korona Gór Polski. Szczyty poniżej 1000 m n.p.m.
Marek Marcinowski 0
Okładka ksiązki - Podróże Julki i Krzysia. Korona Gór Polski. Szczyty poniżej 1000 m n.p.m.

W czasach, gdy aktywność fizyczna przegrywa starcie z wszechobecnymi ekranami laptopówi tabletów, niniejsza książka zaprasza na wyprawę w góry! Młodzi...

Wojtuś i jego potworki. Emocje u dzieci
Marek Marcinowski 0
Okładka ksiązki - Wojtuś i jego potworki. Emocje u dzieci

Raduś, Strachuś, Smutasek, Złośniś, Wstydek, Zdziwuś i Wstrętek. Sympatyczne potworki, sportretowane na każdej stronie książeczki, w zabawny i przystępny...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;