Królewskie serce

Zapraszamy na recenzję książki "Królewskie serce" od Charlotte Mils oraz Wydawnictwa Sparks, dlatego dzisiaj przychodzimy z recenzją tej intrygującej opowieści.
Madeleine jest sierotą, którą znajduje księżniczka Anna. Anna przyjmuje dziewczynkę i wychowuje jak swoją córkę. Po latach Mad dowiaduje się, że będzie musiała wyjść za króla, brata Anny. Niestety dziewczyna kocha kogoś innego. Jak potoczą się losy dziewczyny? Czy odnajdzie swoją miłość? Na te pytania znajdziecie odpowiedź czytając książkę, a my teraz jak zwykle zapraszamy was na kilka słów od nas.
Na początek możemy powiedzieć, że takiego klimatu książkowego brakowało nam już od dawna, dokładnie mówimy o klimacie księżniczek, dworu i królewskich manier. Kochamy tego typu opowieści i po przeczytaniu chcemy więcej. Uwielbiamy serial "Dynastia Tudorów" i ta książka nam bardzo go przypominała, nie brakowało w niej intryg, romansów, knowań. Po przeczytaniu mamy chęć jeszcze raz obejrzeć ten serial serio.
Świetny pomysł na fabułę, bardzo nam się podobała. Na stówkę spodoba się wszystkim, którzy kochają tego typu książki, no i troszkę przypomina nam seriale typu "Wspaniale stulecie" . Jeżeli i wy lubicie taki klimat, musicie się z nią zapoznać.
No i kurcze, te opisy łóżkowe 🥵 ostre i gorące, to one sprawiły według nas, że książka była ciekawa 😈 Musicie je przeczytać 🙈
Co do głównej bohaterki to miałyśmy trochę takie mieszane uczucia na początku. Jest według nas postacią zmienną, a później już widać było, że dorastała i stawała się dojrzała. Może to że względu na młody wiek 🤔 No i oczywiście później ją polubiłyśmy 😅 Chociaż możemy stwierdzić, że miała dosyć ciężki charakter jak dla nas, uparty i taki trochę kłótliwy. Ale ogólnie to dosyć ciekawa bohaterka, która zmienia się wraz z doświadczeniami.
Musimy powiedzieć, że trochę nas zasmuciło, że książka tak szybko się kończy, ponieważ bardzo nam się podobała. Według nas zostało to spowodowane brakiem dłuższych opisów, co wprowadzało trochę taki chaos i bardzo szybką akcję. Ale nie martwcie się, książka się na pewno spodoba wam. Dobra koniec marudzenia.
Opowieść bardzo nam się podobała, gdyż pokazuje, że człowiek może dokonywać w swoim życiu zmian, nie tylko tych fizycznych, ale również psychicznych.
Jest to królewska opowieść o poszukiwani własnego "ja", o odnajdywaniu swojego powołania, swojej prawdziwej miłości. Jest to historia przygodowa, która nie tylko przyniesie wam ciekawą fabułę, ale również rozpali was do czerwoności. Musicie przeczytać i dać znać co o niej sądzicie. A może już czytaliście?

Informacje dodatkowe o Królewskie serce :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-25
ISBN: 9788367200004
Dodał/a opinię: Sistersas Book

Zobacz opinie o książce Królewskie serce

Kup książkę Królewskie serce

Świąteczne namiętności
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Świąteczne namiętności

Już kiedyś się spotkali. Już kiedyś ze sobą byli. Już kiedyś było upojnie, dziko, gorąco... A może wcale nie? Może pierwsze, nieistotne i prawie zapomniane...

Gorąca zagrywka
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gorąca zagrywka

Po wstrząsających przejściach Emily próbuje odzyskać równowagę psychiczną. Wraca do pracy, gdzie poznaje Steve'a; ten nie ukrywa zauroczenia...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;