Ladies man

Bałam się. Bałam się jak diabli, że autorka znowu zaserwuje totalnego gniota. Ale na szczęście mile się zaskoczyłam!

Jeżeli liczycie na kolejną 'porno-książkę', to się zawiedziecie. W końcu autorka postawiła na jakość, a nie ilość ;)

Ta książka skupia się na rozwijającej się relacji Giny i Tahoe. Jak stają się dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Jak powoli
zaczynają rozumieć, że nie widzą poza sobą świata. Bez zbędnych dramatów, bez patetycznych scen. Po prostu - dwójka
nieufnych ludzi, po przejściach, w końcu znajdująca swoje miejsce na świecie.

Bardzo miła odmiana po 'poczynaniach' poprzedniej pary z tego cyklu. Autorka nie spieszyła się z rozwojem wypadków, bo w tej książce dostajemy opis ponad roku z życia bohaterów.

Teraz tylko strasznie żałuję, że to Rachel i Malcolm 'dostali' 3 książki, bo zdecydowanie nie byli tego warci. Gina i Tahoe są o wiele ciekawszymi bohaterami, ale cóż - może lepiej, że jest o nich tylko jedna książka ;)

Informacje dodatkowe o Ladies man:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2017-09-22
Dodał/a opinię: Flusz

Zobacz opinie o książce Ladies man

Kup książkę Ladies man

Real
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Real

Gorący. Seksowny. Potężny. Bolesny. Prawdziwy. Pełen żaru, międzynarodowy bestseller, który odziera ze wszystkiego, co wiedziałaś o namiętności…...

Przywódca. Biały Dom. Tom 2
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Czy Charlotte i Matthew mają szansę naprawdę być razem? Charlotte dokonała wyboru. Usunie się w cień i pozwoli, aby Matthew w końcu rozwinął skrzydła...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska