Leśne sekrety

🌿🌿🌿🌿 Recenzja 🌿🌿🌿🌿

D. S. Wojciechowska " Leśne sekrety "
@kolorowe_opowiesci

Wydawnictwo : Magia Słów
@wydawnictwomagiaslow

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

" Niepewnie zrobiłam kilka kroczków do przodu. Serce łomotało mi w piersi, jakby miało wyskoczyć. Adrenalina buzowała, a wraz z nią fantazja... "

" Leśne sekrety " to krótkie opowiadanie, które wciąga od pierwszej strony do ostatniej..

Styl autorki tego jest pełen tajemniczości i napięcia.. Od samego początku wprowadza nas w atmosferę małego górskiego miasteczka, które skrywa pewną tajemnicę..
Opisuje nam starą chatę, która budzi ciekawość i strach jednocześnie..
Autorka używa barwnych opisów, aby przedstawić nam dźwięki dochodzące z chaty i legendy, które krążą wokół niej..
Ale są też plotki o pewnych rozkoszach, jakie można doznać, wchodząc do wnętrza chaty..

W powieści możemy spotkać różnych bohaterów, ale najbardziej wyróżniającą się postacią jest młoda dziennikarka Marika.. Autorka opisuje jej determinację i odwagę, gdy decyduje się wejść do starej chaty, aby poznać prawdę..
Możemy odczuć jej mieszane emocje - ciekawość, ale także trochę strachu.. To sprawia, że identyfikujemy się z nią i czujemy to samo napięcie.. Autorka również potrafi wywołać w nas emocje, takie jak tajemniczość, ciekawość czy nawet lekkie przerażenie..
Jej słowa są naprawdę w stanie przenieść nas do tej historii i uczynić ją bardziej emocjonujące..

" Zdjął maskę, przeczesał włosy i spojrzał w moją zaskoczo-ną twarz. Z kieszeni wyciągnął gruby sznur. Zbliżył się do mnie, a ja, zamiast się ruszyć, stałam jak wmurowana. Ciało odmówiło posłuszeństwa. Chwycił moje ręce i związał sznurem. Zamknęłam oczy i westchnęłam głośno... "

Historia rozpoczyna się w małym górskim miasteczku, które na pierwszy rzut oka wydaje się być spokojne i przyjazne dla turystów.. Ale tak naprawdę, kryje ono pewną tajemnicę..
Gdzieś głęboko w lesie znajduje się stara chata, która budzi zainteresowanie przechodzących obok niej ludzi.. Wieczorami często słychać dziwne dźwięki dochodzące z jej wnętrza.. Miejscowe legendy mówią, że chatę zamieszkuje opętana staruszka, ale są też plotki o pewnych niezwykłych przyjemnościach, jakie można tam doznać. Ciekawskich nie brakuje, zwłaszcza wśród kobiet..

W pewnym momencie Marika, główna bohaterka naszej historii, otrzymuje zadanie od swojej przełożonej.. Ma pojechać do tego małego miasteczka i napisać artykuł na temat tej tajemniczej chatki.. Po przybyciu na miejsce, Marika poznaje bardzo przystojnego właściciela tamtejszej karczmy. I tutaj zaczyna się prawdziwa intryga...

Co się stanie dalej?
Czy Marika odkryje prawdę o tajemniczej chatce?
Czy spotkanie z przystojnym właścicielem wpłynie na jej misję?

To wszystko musisz przeczytać, żeby się dowiedzieć!

Informacje dodatkowe o Leśne sekrety :

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2023-06-15
Dodał/a opinię: Magdalena Grzejszczyk

Zobacz opinie o książce Leśne sekrety

Kup książkę Leśne sekrety

Powrót matki