Lewy brzeg

Tom 1 cyklu Łowiska

" Jeśli Matylda przyszła się przywitać z Majką to znaczy ni mniej, ni więcej, że są sobie przeznaczeni. Jego klątwa dotyczyła również Majki. Teraz miał pewność."

Majka pracuje w przychodni jako psycholog dziecięcy. Marzy jej się jednak posada w nowoczesnej klinice po drugiej stronie Wisły, pragnie się wyrwać z prawej strony. Nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się tajemniczy przystojniak, który nie daje za wygraną i za wszelką cenę pragnie zdobyć kobietę.

Czy marzenie naszej bohaterki się spełni? A może pojawienie się Pawła zmieni jej plany?

Paweł jest bardzo skrytą postacią. Trudno go rozszyfrować, jakie ma zamiary i w jakim celu konkretnie pojawił się w życiu Majki.

Po przeczytaniu opisu i wyłapaniu słów klątwa i rudowłosa zmora wiedziałam, że muszę przeczytać tę historię. Przyciągnęły mnie jak pszczoły do miodu. Tak już mam, że lubię takie klimaty.

Cala fabuła owiana jest tajemnicą i pewnym przekleństwem. Dostajemy strzępki informacji, które nie są takie do końca oczywiste. Nie mogłam rozgryźć, o co w tym wszystkim chodzi, dlatego z takim zaciekawieniem czytałam książkę. Zaczęłam wieczorem i gdyby nie fakt, że rano muszę wstać, to bym ją skończyła.

Ot zwykła historia dwójki nieznajomych, a jednak na swój sposób ciekawa. Wplecione wątki z udziałem zmory podsycały tylko moją ciekawość. Momentami miałam ciarki na ciele, więc w sumie dobrze, że dokończyłam książkę w następnym słonecznym dniu.

Zakończenie pozostawia nas w lekkim zawieszeniu, nie do końca wiem i rozumiem, co się wydarzyło. Tym bardziej ciekawa jestem wydarzeń w kolejnej części.

To moje drugie spotkanie z twórczością autorki. I bardzo mi się podobało. Autorka potrafiła mnie wciągnąć w akcję książki i zainteresować przygodami bohaterów.

A na zachętę zostawiam Wam cytat z niezbyt przyjemnego snu:

"Niemal czuła wymierzany w nią chłód. Przenikał ją. Nagle poczuła, jak robi się jej zimno. Brodziła nogami w czymś grząskim i mokrym. Spojrzała w dół, po kostki stała w wodzie, której poziom gwałtownie się podnosił."

Informacje dodatkowe o Lewy brzeg:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-05-10
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Lewy brzeg

Kup książkę Lewy brzeg

Poza ringiem
Anna Kasiuk0
Okładka ksiązki - Poza ringiem

Porywający romans, który rozpali wasze zmysły! Bezczelny Ivan zawsze dostaje to, czego chce. Na ringu i poza nim ma tylko jeden cel - zwyciężać...

Następna będziesz ty
Anna Kasiuk0
Okładka ksiązki - Następna będziesz ty

Maciek jest zdeterminowanym i pewnym siebie pracownikiem korporacji. Przebojowy i pozbawiony skrupułów ukrywa jednak bolesne tajemnice z przeszłości...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;