Mam na ciebie plan

"Mam na ciebie plan" to już kolejna książka autorki, którą miałam możliwość czytać i po raz enty mnie nie zawiodła. Styl i lekkość z jaką pani Ilona kreuje historie są mi wyjątkowo bliskie i z przyjemnością sięgam po jej kolejne powieści.
Najnowsza książka Ilony Gołębiewskiej otwiera przed czytelnikiem różne oblicza sławy. Wprowadza stopniowo do świata show-biznesu, kuszącego zza ekranu telewizora. Złudne piękno, skrywa za ciemnym szkłem prawdziwe życie, pełne poświęceń, złudzeń i nieuczciwości.
To właśnie tutaj pierwsze kroki stawia Lili, siostrzenica znanej prezenterki telewizyjnej, która na mediach zjadła zęby. Czy uda jej się wprowadzić młodą dziewczynę do świata blichtru i przepychu? Czy praca w telewizji okaże się spełnieniem marzeń czy wręcz przeciwnie?
"Mam na ciebie plan" to coś więcej niż medialna burza. Ta książka porusza wiele tematów związanych z trudem dnia codziennego. Do tego tajemnica rodzinna, która nie miała prawa ujrzeć światła dziennego. Na uwagę zasługuje również fragment związany z rakiem piersi i wielokrotne podkreślanie, jak ważne w życiu kobiet są profilaktyczne badania. Te ważne kwestie społeczne zostały wtopione w treść, dały cenny drogowskaz, nie przyćmiewając historii. Uwielbiam takie działania i szanuję za umiejętność ich wplecenia jako element opowiadania.
Po raz kolejny polecam Wam książki Ilony, których sama od długiego czasu jestem ogromną fanką.

Informacje dodatkowe o Mam na ciebie plan:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2024-03-13
Dodał/a opinię: ubookmi

Zobacz opinie o książce Mam na ciebie plan

Kup książkę Mam na ciebie plan

Ktoś mi bliski
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Ktoś mi bliski

Warszawa spowita zimową aurą, sklep z pięknymi rzeczami i siostry, których życie zaczyna się komplikować za sprawą przypadkowego zdarzenia. Fortuna Vintage...

Kochaj coraz mocniej
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Kochaj coraz mocniej

Nowa powieść autorki bestsellerowego ,,Zaczekaj na miłość"! Lilianna Horczyńska od dziecka kocha muzykę i chce zostać uznaną pianistką. Kolejne...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;