Nazzril - Ukryte Przeznaczenie

🗡🗡🗡🗡Recenzja Patronat 🗡🗡🗡🗡

Marcin Oswald Legawiec " Nazzril. Ukryte przeznaczenie "
@marcinoswald_legawiec

Wydawnictwo:Abyssos
@wydawnictwo_abyssos

Premiera książki 01/12/2023r ❗️❗️❗️

🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡🗡

" ,,Idź pod wiatr”, powiadasz? W życiu! Dziękuję za te wszystkie rady i bezcenne podpowiedzi. Sam zdecyduję, która droga najbliższa jest mojemu sercu..."

"Nazzril. Ukryte przeznaczenie" to historia, która opowiada o pragnieniu czegoś nowego w życiu.. Nazzril zawsze tęsknił za tym, czego nie miał - wyjątkowego życia.. Teraz, w czasie letniego przesilenia, wszystko się zmienia.. Tajemniczy głos, który pojawia się w jego głowie, ogłasza nadejście długo wyczekiwanej szansy..
To naprawdę fascynujące, prawda?

" Nazzril. Ukryte przeznaczenie" jest naprawdę ekscytującą i pełeną tajemnicy powieścią..
Od samego początku wciąga czytelnika swoją fascynującą historią o marzeniach i odkryciach..
Autor doskonale oddaje atmosferę oczekiwania na coś nowego i niezwykłego w życiu.. Opisuje letnią porę roku jako czas, który przynosi zmiany zarówno w przyrodzie, jak i w nas samych..

Wprowadzenie tajemniczego głosu, który nagle pojawia się w głowie głównego bohatera, dodaje tej opowieści nuty fantastyki.. Czy ten głos jest prawdziwy czy tylko wytworem wyobraźni? To pytanie zapewnia czytelnikowi dodatkową dawkę intrygi i ciekawości..

Podróż głównego bohatera, mająca na celu odkrycie tajemnicy tego głosu, jest centralnym punktem tej historii.. Autor doskonale oddaje ducha przygody i odkrywania, który towarzyszy naszemu bohaterowi w jego poszukiwaniach.. Czytelnik nie może się doczekać, jakie niesamowite stworzenia i wydarzenia czekają na bohatera w trakcie tej podróży..

Cała powieść jest napisana w sposób, który wciąga czytelnika od pierwszego zdania.. Autor wykorzystuje prosty, ale skuteczny język, który sprawia, że historia jest łatwa do zrozumienia i emocjonująca.. Czytając tę książkę, czuję się jakbym sam był częścią tej fantastycznej opowieści..

Podsumowując, ta powieść to prawdziwa uczta dla miłośników powieści fantastycznych.. Autor doskonale balansuje między tajemnicą, przygodą i magią, tworząc historię, która wciągnie nas do samego końca..

" Idź przez życie tak, jak podpowiada ci drugie »ja«.
Żeby żyć zgodnie z samym sobą, musisz usłyszeć głos, ten prawdziwy głos. Musisz umieć odróżnić go od innych, od tych, które będą mącić w twojej głowie. Jeśli posiądziesz tę moc, zrozumiesz, dlaczego istniejesz i co jest twoim prawdziwym przeznaczeniem. Nic i nikt nie będzie w stanie cię zatrzymać. Osiągniesz to, czego będziesz pragnął, tylko usłysz szept i podążaj za nim. Jeśli się tego nauczysz, rozpoznasz go, nawet w największej ciemności... "

Nazzril, nasz bohater, zaczyna coraz bardziej zastanawiać się nad sensem życia. Jego dusza krzyczy coraz głośniej, i nie może przejść obojętnie obok tego uczucia. Kiedy Nazzril kończy osiemnaście lat, rzeczywistość wokół niego zmienia się całkowicie. W jego głowie pojawia się tajemniczy głos, który zaczyna dawać mu rady i wprowadzać go w świat pełen krwi i niewyjaśnionych tajemnic..

Z każdym zdobytym doświadczeniem, więź między Nazzrilem a tajemniczym głosem staje się coraz silniejsza.. Wydaje się, że ta więź prowadzi go wprost ku nieoczywistemu i przede wszystkim mrocznemu przeznaczeniu..

Informacje dodatkowe o Nazzril - Ukryte Przeznaczenie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-12-03
Dodał/a opinię: Magdalena Grzejszczyk

Zobacz opinie o książce Nazzril - Ukryte Przeznaczenie

Kup książkę Nazzril - Ukryte Przeznaczenie

Przepraszam za krzywdę. Trzy wspomnienia z dzieciństwa
Marcin Legawiec0
Okładka ksiązki - Przepraszam za krzywdę. Trzy wspomnienia z dzieciństwa

Gwałcony zaczyna gwałcić, aby nauczyć gwałcenia, czyli historia człowieka, który przeżył piekło, aby stać się "Aniołem" Głównym bohaterem książki jest...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;