Podstawa i idealny wstęp do Totalnej Biologii. Temat interesuje mnie coraz bardziej i dobrze było zgłębić rodzinne traumy od podstaw. Nie sądzę, żeby książka zastąpiła spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą, ale może być pomocna i będzie jako wartość dodana. Oczywiście to pozycja idealna tylko dla tych, którzy wierzą, że masa traum może być dziedziczonych. W książce znajdziesz wiele przykładów, że tak właśnie jest. Jak dla mnie bardzo na plus.

Informacje dodatkowe o Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788382520613
Tytuł oryginału: It didn't start with you
Dodał/a opinię: Ksebardo

Zobacz opinie o książce Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces

Kup książkę Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces

Mark Wolynn0
Okładka ksiązki - Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces

Depresja, zaburzenia lękowe, chroniczny ból czy obsesje nie zawsze muszą być efektem wydarzeń, których doświadczyliśmy osobiście. Ich korzenie czasem...

Mark Wolynn0

Depresja, zaburzenia lękowe, chroniczny ból, obsesje mogą mieć zupełnie inne podłoże, niż sądziliśmy do tej pory. Ich korzenie mogą sięgać do czasów...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;