Nienarodzona

Znacie twórczość Pani Ewy? Od jakiej powieści  zaczęła się wasza przygoda? U mnie od TOPIELISK, później czytałam MURSZ, a teraz nadszedł czas na NIENARODZONĄ. Powieści choć nie są serią, ale łączą je ze sobą wspólne postacie.

⬇⬇⬇

Ciężarna Laura Wagner znika. Wszyscy uważają, że utonęła, tylko jej przyrodnia siostra myśli inaczej. Czy Ninie uda się udowodnić to, że jej siostra nie popełniła samobójstwa i nie osierociłaby córki? Gdzie może być Laura? Jakie jeszcze skrywa tajemnice?

NIENARODZONA to trzymający w napięciu thriller z zawrotną akcją, od której nie idzie się oderwać. Jeśli macie ochotę na wciągającą powieść to koniecznie musicie po nią sięgnąć!

Autorka i tym razem nie próżnuje, znów zaprasza nas do domku w lesie, do ostoi ciężarnej Laury i jej córki. Gęsty klimat powieści okraszony skrywanymi sekretami, niezmiennie utrzymany jest na najwyższym poziomie, co nadaje fabule odpowiedni mroczny wydźwięk.

Akcja podzielona na dwie narracje, z punktu widzenia Niny oraz Laury w różnych płaszczyznach czasowych pozwala na zrozumienie i wyjaśnienie tajemniczego zniknięcia kobiety. Sukcesywnie odkrywanie kart przez autorkę, potęguje napięcie i sprawia, że książkę odłożymy dopiero gdy przeczytamy ostatnią stronę. Zaskoczyło mnie zakończenie! Takiego obrotu spraw nie spodziewałam się.

Informacje dodatkowe o Nienarodzona:

Kup książkę Nienarodzona

Mursz
Ewa Przydryga0
Okładka ksiązki - Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los... Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia...

Motyle i ćmy
Ewa Przydryga0
Okładka ksiązki - Motyle i ćmy

Julia stoi u progu wielkiej kariery w świecie mody. Zaprojektowała kolekcję ze złotych pajęczych nici, od której sukcesu zależy to, czy zdobędzie stanowisko...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;