Nienarodzona

Są kryminały, thrillery i jest Ewa Przydryga.
Jeśli coś wychodzi spod jej pióra, klawiatury, maszyny do pisania to wiadomo, że będzie dobre.

Laura Wagner znika.
Trop urywa się w zakolu Wisły. Tam zostaje znaleziony wywrócony kajak. Policja ustala, że kobieta będąca w zaawansowanej ciąży sama targnęła się na swoje życie. Mijają kolejne dni, a ciała Laury nie udaje się odnaleźć.
Tymczasem na jaw wychodzą kolejne fakty, a sekrety mnożą się w zawrotnym tempie.
Okazuje się, że trzy tygodnie przed zaginięciem Laura zgłosiła włamanie do swojego domu, dodatkowo dochodziło na jej posecji do dziwnych incydentów. Dziwnym trafem to wszystko miało odbicie w jej snach. Przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Co takiego zdarzyło się wiele lat temu, a piętno ciąży na wszystkich, którzy o tym wiedzą?
Czy Ninie siostrze Laury uda dotrzeć się do prawdy i odzyskać siostrę?

Autorka ma niebywałą lekkość prostymi słowami stworzyć mroczny klimat, że gęsia skórka pojawia się niewiadomo kiedy,a czytelnik czuje dziwny niepokój.
To świetny, mroczny thriller z ciekawą fabułą, świetnie wykreowanymi bohaterami.
Rozsypane puzzle kawałek po kawałku łączą się w całość, by dać nam niewiarygodne rozwiązanie historii.

Informacje dodatkowe o Nienarodzona:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-06-01
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nienarodzona

Kup książkę Nienarodzona

Motyle i ćmy
Ewa Przydryga0
Okładka ksiązki - Motyle i ćmy

Julia stoi u progu wielkiej kariery w świecie mody. Zaprojektowała kolekcję ze złotych pajęczych nici, od której sukcesu zależy to, czy zdobędzie stanowisko...

Topieliska
Ewa Przydryga0
Okładka ksiązki - Topieliska

Mglisty poranek, szalejąca za oknem zamieć śnieżna i jedna prośba, która zmieni wszystko Telefon z przychodni wyrywa Polę ze snu. Okazuje się,...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;