Oto książka, która idealnie sprawdzi się w czasie rodzinnego czytania, bo wzbudzi refleksje i kreatywność u czytelnika w każdym wieku. Będzie siłą napędową do niesamowicie ważnych rozmów. Życie nie zawsze jest usłane różami, bywają w nim różnego rodzaju potknięcia, los wystawia nas na próbę, jednak nie warto się poddawać, a zmierzać przed siebie odważnie oraz z chęcią do działania i spełniania marzeń. Od nastawienia zależy naprawdę sporo. Przeczytamy 35 historii, które dadzą nam do myślenia i zaanalizowania działań osób, o których czytamy. Każdy z rozdziałów kończy część “Przemyśl to!”, co pozwoli lepiej zrozumieć nam przekaz opowieści. To wydanie dla dzieci, które pozytywnie wpłynie na ich rozwój osobisty, pozwoli zrozumieć wieke aspektów życia, jak to, że nad niektórymi rzeczami nie mamy kontroli, co nas umacnia, jak małe znaczenie powinna mieć opinia innych i jak znacząca jest moc bliskości ukochanych osób. Wszystkie mądrości pięknie się łączą w całość i skłonią do bycia wytrwałym w dążeniu do celu. To piękna i wartościowa książka, która powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce. Warto przyjrzeć się tytułom tego autorskiego duetu: “Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie” i “Opowieści dla dzieci, które chcą być szczęśliwe”.

Informacje dodatkowe o Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne. 35 historii, które dadzą ci siłę i pomogą pokonać przeciwności losu:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-10-25
Tytuł oryginału: Cuentos para tener valor
Dodał/a opinię: Justyna_M

Zobacz opinie o książce Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne. 35 historii, które dadzą ci siłę i pomogą pokonać przeciwności losu

Kup książkę Opowieści dla dzieci, które chcą być odważne. 35 historii, które dadzą ci siłę i pomogą pokonać przeciwności losu

Sekret Picassa
Francesc Miralles0
Okładka ksiązki - Sekret Picassa

Leo Vidal, barceloński dziennikarz śledczy, dostaje kuszącą propozycję od niejakiego Steinera, tajemniczego marszanda sztuki nowoczesnej z Sitges. W ciągu...

Miłość przez małe m
Francesc Miralles0
Okładka ksiązki - Miłość przez małe m

Jeden spodeczek mleka może wszystko zmienić... W ostatni dzień roku za drzwiami Samuela, nauczyciela literatury, rozlega się ciche, lecz natarczywe drapanie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;