Pawełek i cała reszta

Kojarzycie Zofię Wilkońską? Jeśli tak, to Jacek Galiński jest Wam doskonale znany!

„Pawełek i cała reszta” to totalnie złoto. Kolejna pozycja spod piórka Jacka, skierowana tym razem do młodszego czytelnika.

Mimo iż swój wiek mam… wciąż 20 pare! To uwielbiam humorystyczne teksty, a ten, który zaserwował nam Jacek Galiński jest idealną lekturą!

„Pawełek to dziesięcioletni chłopiec, który w typowy dla dziecka w tym wieku, a często zaskakujący dorosłych dojrzałością i przenikliwością sposób opisuje otaczającą go rzeczywistość.

Pawełek nie ma lekko. Marzy o tym, by mieć psa, walczy o przywrócenie drożdżówek w szkolnym sklepiku i chce w końcu zagrać w popularną strzelankę. Niestety, życie nijak się ma do jego wyobrażeń. Pies się pojawia, ale jakiś taki dziwny. W grę od razu się przegrywa mimo solidnej podbudowy teoretycznej, a dorośli jak zwykle nic nie rozumieją…”- opis pochodzi od wydawnictwa.

Nie wiem co ona ma w sobie, ale śmiałam się co chwilę. Historia Pawełka wciąga i sprawia, że chcemy więcej.

Jeśli tylko powstanie kolejna książka z nim w roli głównej biorę ją w ciemno!

Mam chrześniaka w wieku dziesięciu lat i życzyłabym sobie takich przyjaciół dla niego jak Pawełek i Nowy.

W przyjemny i prosty sposób Autor przemycił w tekstach sprawy o których powinno się rozmawiać z dziećmi, jak chociażby zachowanie wobec nieznajomych itd.

Cóż dodać? Jeśli Jacek Galiński zdecyduje się na pisanie książek dla dzieci to czuję, że stanie się to nowa, popularna i ponadczasowa seria nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych, którzy będą czerpać przyjemność z czytania ;).

Informacje dodatkowe o Pawełek i cała reszta:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-06
Dodał/a opinię: lolantresola

Zobacz opinie o książce Pawełek i cała reszta

Kup książkę Pawełek i cała reszta

Koniec się pani nie udał
Jacek Galiński0
Okładka ksiązki - Koniec się pani nie udał

Rześka i bezkompromisowa emerytka Zofia Wilkońska umiera i trafia na rozmowę do miejsca, które wydaje się być niczym inny, jak czyśćcem. Po odpowiedzi...

Konkurenci się pani pozbyli
Jacek Galiński0
Okładka ksiązki - Konkurenci się pani pozbyli

Zofia Wilkońska, wywołując wokół siebie sensację, uzyskuje zainteresowanie i poparcie pewnych grup społecznych. Nie umyka to uwadze polityków, którym zależy...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;