"Czułam się jak w gabinecie krzywych zwierciadeł, w których każdy obraz był zdeformowany i nie nadawał właściwego zarysu. Wszystko się zamazywała, jakby za wszelką cenę chciało ukryć ten jeden drobny szczegół, w tym momencie najistotniejszy."

"Pokaż mi swój świat" ukazał mi oblicze życia z różnych perspektyw, każde inne, każde roztrzaskało moje serce, prowadząc mnie do emocji, w których wewnętrzny ból nie przygasa.

Justyna to młoda studentka, która jest ambitna a jej kierunek studiów to nie przypadek, bo serce jak na dłoni ma i kocha to, co robi. Projekt, jaki musi wykonać pod nazwą Pokaż mi swój świat, zmieni nie tylko jej świat a osób, które będą w nim uczestniczyć.

Rafał przystojny cukiernik, który ma swoje mroczne sekrety, chcąc zapomnieć o złych chwilach, ucieka do świata, w którym nie trzeba myśleć, a dzieła sztuki powstają za sprawą jego rąk. Całkiem przypadkiem zostaje wciągnięty do projektu pod nazwą Pokaż mi swój świat.

Martynka sześcioletnia dziewczynka, która już w tak młodym wieku wie, że los nie zawsze dzieli szczęście po równo. Każdy dzień dla niej to ciągła nauka, nauka życia poprzez słuch.

Spotkanie Justyny i Rafała jest całkiem przypadkowe, ale zmieni ich oboje. Młoda przyszła Pani psycholog dostrzegła w Rafale pasje, którą ciężko dostrzec gołym okiem.

Czy projekt będzie miał swój finał na sali wykładowej? Czy Justyna przekroczy swoje granice i zbliży się do swojej podopiecznej Martynki? Czy tajemnice Rafała ujrzą światło dzienne? Tego dowiecie się z książki.

Książka mną zawładnęła!!! Po tak ślicznej okładce spodziewałam się lukrowanej miłości, jakże się myliłam. Książka jest napakowana emocjami, które w niektórych momentach sprawiły, że łezka się zakręciła w oku!!

" Pokaż mi swój świat" ukazuje życie , które jest niesprawiedliwe, pokazuje jak w jednej chwili może się zawalić cały świat, a każda minuta jest jak krzyk o pomoc! Polecam książkę!!!!!

Informacje dodatkowe o Pokaż mi swój świat:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2021-05-11
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Pokaż mi swój świat

Kup książkę Pokaż mi swój świat

Uwolnij mnie
Daria Skiba0
Okładka ksiązki - Uwolnij mnie

Jak bardzo miłość może zaślepić? Diana przekona się o tym, gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna, by w...

Nasze jutro
Daria Skiba0
Okładka ksiązki - Nasze jutro

Czy normalne życie po straszliwej traumie jest możliwe? Diana próbuje ze wszystkich sił. Pragnie szczęścia u boku ukochanego, jednak przeszłość...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;