Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena

"Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena" należy do literatury obyczajowej. Jednak ja zaliczyłabym tę powieść również do romansu.

Książka jest bardzo dobrze napisana. Jessica Sorensen autorka tego wspaniałego dzieła pisze w sposób prosty, jednak nie banalny. Po prostu łatwy do zrozumienia i przyjamny. Fabuła również jest pełna emocji.

Callie i Kayden tworzą szczęśliwy związek.Czują się ze sobą pewnie i bezpiecznie.Callie jeszcze nigdy nie była taka silna. Jednak Kayden wciąż walczy ze swoimi demonami. Niestety, jego przeszłość powraca, by wystawić go na próbę, rozdarty między pragnieniem, by dać Callie wszystko, na co ona zasługuje, a ucieczką.

Czy związek Callie i Kaydena przetrwa?

Książka porusza wiele tematów, jednak myślę, że najważniejszymi jest miłość, ciepło, przyjaźń i zrozumienie.

Callie i Kayden wiele przeszli. Dodatkowo muszę dodać, że strasznie podobają mi się imiona głównych bohaterów dzięki czemu książkę czytało mi się jeszcze lepiej. Jest to szósty tom z cyklu :"Coincidence", a więc już we wcześniejszych częściach mogłam się zapoznać z stylem pisania autorki, który rzecz jasna przypadł mi do gustu.

A, więc podsumowując gdyby mnie ktoś zapytał czy warto przeczytać tę powieść odpowiedziałabym szczerze, że ja nie żałuję, że po nią sięgnęłam.

Co mnie skusiło do jej przeczytania? Sama nie wiem. Trafiłam na nią przypadkiem, jak w sumie na większość książek, ale nie żałuję prawie żadnej z nich.

Polecam.

Kup książkę Rozstrzygnięcie Callie i Kaydena

Przypadki Callie i Kaydena
Jessica Sorensen0
Okładka ksiązki - Przypadki Callie i Kaydena

Hipnotyzująca opowieść o przeznaczeniu, przyjaźni i uzdrawiającej sile miłości. Dla Kaydena cierpienie w milczeniu było jedynym sposobem, by przeżyć...

Przeznaczenie Violet i Luke'a
Jessica Sorensen0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie Violet i Luke

Fascynująca opowieść o dwojgu młodych ludziach, którzy za wszelką cenę starają się uciec od przeszłości i wspólnie odnaleźć ścieżkę nowego życia Życie...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;