Scandals.com

„Z oddali dochodziły mnie śmiechy uczniów, miałam naprawdę dość bycia jego ofiarą i tego, że przez niego wszyscy się na mnie gapili i szeptali o mnie. Miałam dość tego, że nie byłam już niewidzialna”.

Julia uchodzi w szkole za cichą, spokojną i dobrze uczącą się uczennicę. Dziewczyna stara się nie wychylać i skupia swoją uwagę na nauce. Nie wszystko jest jednak takie idealne, gdyż nasza bohaterka skrywa mroczną tajemnicę. Sekret nie jest już sekretem, ktoś wie, że sypiała z nauczycielem i na dodatek nagrał filmik. W każdej chwili może zostać umieszczony na stronie Scandals.com

Axel ma dość, że rodzice stawiają mu za wzór do naśladowania Julie. On jednak zna prawdę i wie, że ona nie jest taka perfekcyjna. Postanawia pokazać prawdziwą twarz dziewczyny, rozpoczyna się gra.

Czy Axelowi uda się osiągnąć swój cel? Do jakich sytuacji doprowadzi?

Od razu po przeczytaniu opisu, chciałam zagłębić się w losy bohaterów. Motyw szkoły i prześladowcy, dręczyciela zaintrygował mnie. Typ strony Scandals.com ze względu na swoją formę skojarzył mi się z serialem Plotkara. A bardzo lubiłam ten serial. Tutaj strona działała na podobnej zasadzie.

Plotki w szkołach mogą doprowadzić do trudnych, a czasem niebezpiecznych sytuacji. Autorka stworzyła fabułę, która ukazuje problemy, z jakimi muszą się mierzyć nastoletnie osoby.

Emocjonalnie zżyłam się z naszą bohaterką i przeżywałam wszystko razem z nią. Bałam się konsekwencji jakie poniesie Julia, gdy wszystko wyjdzie na jaw.

Odkrywanie tej drugiej strony Julii, bardziej wyluzowanej, odważnej i nie przejmującej się tym, co myślą o niej inni uczniowie było świetnym przeżyciem.

Książka od pierwszej strony wciągnęła mnie w swój świat. Nie mogłam się oderwać, nim się spostrzegłam, a byłam już na końcu historii. Relacja głównych bohaterów wykreowana została na wysokim poziomie.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Podobał mi się jej styl pisania. Lekki i przyjemny w odbiorze. Z niecierpliwością wyczekuje już kolejnych pozycji.

Informacje dodatkowe o Scandals.com:

Kup książkę Scandals.com

Matteo
Marta Zbirowska0
Okładka ksiązki - Matteo

Matteo Castelli jest synem, a zarazem następcą bezwzględnego capo Nowego Jorku. Kiedy wpada do domu publicznego prowadzonego przez znajomą burdelmamę,...

Damiano
Marta Zbirowska0
Okładka ksiązki - Damiano

Sofia Esposito wie, że już niedługo zostanie jej odebrana wolność. Wyjdzie za mąż za mężczyznę, którego nie wybrała. Za kogoś, kto będzie traktował ją...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska