Stażystka

Książka bardzo wciągająca, nie idzie się od niej oderwać więc przeczytana w kilka dni.

O mało co bohaterka wprawiła mnie w stan zdenerwowania pewną decyzją jednak okazało się że ją zmieniła.

Zakończenie zupełnie nieoczekiwane. Książka ukazuje nam jak pozory mogą mylić.

Postacie bardzo ciekawe. Jestem krótko po zakończeniu oglądania serialu "Mr Robot" i czytając książkę Skalski od razu jawił mi się jako Tyrell Wellick. Gdyby ktoś pokusił się o ekranizację tej powieści i to międzynarodową Martin Wallstrom (który grał Wellicka) idealnie pasował by do roli Skalskiego.

Z czystym sumieniem mogę polecić tą książkę.

Informacje dodatkowe o Stażystka:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-01-29
Dodał/a opinię: Kamasitha

Tagi: Polska

Zobacz opinie o książce Stażystka

Kup książkę Stażystka

Pamięć jest zawodna. Za każdym razem, kiedy wracamy do wspomnień, one piszą się na nowo.

Ludzką pamięć jest zawodna, nigdy nie stanowi wiernego odbicia przeszłości. W naszym umyśle nie ma raz na zawsze utrwalonych fotografii czy nagrań tego, co się wydarzyło. Wspomnienia to jedynie rekonstrukcje zdarzeń. Za każdym razem, gdy do nich wracamy, budujemy je od nowa.

Detektywi z podstawówki. Tajemnica dyrektora Bębenka
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Detektywi z podstawówki. Tajemnica dyrektora Bębenka

Wciągająca i pełna zwrotów akcji historia szkolnych przyjaciół, dla których prawda jest zawsze najważniejsza. Gdy pewnego dnia ze szkolnej biblioteki znika...

Szef mojego serca. Niegrzeczna kolekcja. Tom 1
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Szef mojego serca. Niegrzeczna kolekcja. Tom 1

Mroczne tajemnice, zamknięte drzwi i gorący romans biurowy! Wszyscy wiedzą, że najgorszym, co można zrobić krótko po otrzymaniu wymarzonej pracy, jest...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;