Storm

🏍🏍🏍Recenzja przedpremierowa 🏍🏍🏍

Premiera 24.11.2021

"Storm. Storm Riders MC. Tom 2" - Anna Wolf

Groźny motocyklista. Samotna matka. Niebezpieczny świat. Zło czające się zs rogiem. Dawne uczucie, które mocno odżywa, ale są też złe wspomnienia, które zawsze pozostaną w pamięci.

Summer, młoda, samotna matka. Kocha swojego syna. Robi dla niego wszystko. Oddaje nie tylko serce ale całą siebie. Dobro synka jest najważniejsze. Stała się kobietą pewna siebie i mającą swoje zdanie. Nie godzi się na złe traktowanie. Umie walczyć o swoje. Kiedy ktoś ją wkurza, potrafi pokazać charakterek. Czasami wychodzi z niej istny demon.
Swoją dobrocią i troską o małego oraz zaciętym i dumnym charakterem zjedna sobie nie jedną czytelniczkę.

Storm. Prezes klubu motocyklowego, groźny i piekielnie seksowny. W życiu przeszedł wiele. Nie raz doświadczył złego. Chociaż powinien iść dalej, często wspomina przeszłość. Popełnia wiele błędów ale gdy coś jest warte wszystkiego, walczy z całych sił. Potrafi pokazać kobiecie, że mu zależy ale często jest dupkiem. Nie raz miałam ochote walnąć go w ten pusty łeb. Ale ma w sobie coś pociągającego.

Tych dwoje łączy przeszłość i mały chłopczyk. Czy dla dobra dziecka będą razem czy będą się omijać?
Czy przeszłość jest na tyle straszna, że nic z tego nie wyniknie?
Ich relacja ma kontynuację w dość nietypowy sposób, ale zaczyna rozkwitać kiedy przychodzi czas. Wybuchowa i ostra wymiana zdań oraz troska o syna zaczyna kruszyć mury. Nie będzie łatwo, ale kiedy przyjdzie pora okaże się, że warto było walczyć o każdą sekundę.

Akcja. Autorka umie zbudować napięcie od którego nie można się oderwać. Czasami język postaci był mocno ordynarny i wolałbym żeby był łagodniejszy, ale z drugiej strony to motocykliści, z krwi i kości, więc to u nich naturalna cecha.

Sceny intymne bohaterów są mocne i pociągające. Rozgrzewają i dające wiele do wyobraźni. Inne sceny były ciut za mocne i wyuzdane, ale to mała szczegół.

W historiach Anny Wolf zakochałam się jeszcze na Wattpadzie. Uwielbiam jej pióro, nietuzinkowych i mocnych bohaterów z trudną przeszłością. Książkę czytało mi się szybko i z wielką przyjemnością. Długo czekałam na tę na tę historię i kiedy zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać.
Kochani tego faceta i tą silną kobietę koniecznie musicie poznać. Ich historia niby jest przewidywalna ale ma w sobie ikrę, od której nie będziecie mogli się oderwać i będziecie chcieli więcej.
9/10🏍

Kup książkę Storm

Oblicze gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Oblicze gangstera

,,Oblicze gangstera" to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego...

Klątwa Berserkera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Klątwa Berserkera

Miłość, zdrada, zbrodnia i wielkie namiętności w scenerii kamiennych fortec, rycerskich potyczek i krwawych bitew. Czy klątwa rzucona przez konającą kobietę...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;