Storm

Summer samotnie wychowuje syna Arona, właśnie straciła pracę i postanowiła zwrócić się o pomoc do swojej kuzynki. Summer przyjeżdża do Jackson i spotka tam Storma - prezesa klubu motocyklowego i ojca jej syna. Co się stanie kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw? Na wpłyną one na życie Summer i Storma?

To już moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i mimo tego, że większość pisanych przez nią historii jest dosyć przewidywalna lubię to co tworzy. "Storm" to drugi tom cyklu "Storm Riders MC" i moim zdaniem nie trzeba czytać tych książek w kolejności.
Autorka stworzyła wciągająca fabułę osadzoną w realiach motocyklistów, którzy żyją według określonych zasad oraz postawiła na ciekawych i pełnokrwistych bohaterów. Summer polubiłam od samego początku, podziwiam ją za to, że mimo przeciwności losu radziła sobie najlepiej jak umiała i chciała zapewnić swojemu synkowi dobre życie, nawet kosztem własnego szczęścia.
Autorka serwuje wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji oraz tajemnic, które potęgują napięcie w czytelniku i sprawiają, że emocje sięgają zenitu.
Ja po prostu nie mogłam się oderwać od tej historii i muszę przyznać, że aż żal było mi ją kończyć. Jeśli lubicie historie o charakternych bohaterach, pełne emocji, wzruszeń oraz pokazujące ogromną lojalność między motocyklistami, to "Storm" jest dla Was!

Informacje dodatkowe o Storm:

Kup książkę Storm

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;