Two Dirty Souls

🌟🌟🌟Recenzja 🌟🌟🌟

Premiera 09.03.2022

"Dirty Two Souls" - Anna Langer

Dwie zagubione dusze. Na wskroś przepełnione bólem. Dwa odległe światy. Dwa inne poglądy. Ale dusza im bardziej inna tym wydaje się podobna.

Skipper, młoda dziewczyna z wielką pasją do samochodów. Wie o nich wszystko, naprawia je i kocha. Jest genialna w tym co robi. Na pozór mała i niepozorna ale trzyma w sobie demona. Jej cięty język nie raz wywołał salwę śmiechu. Czasem przecierałam oczy ze zdumienia jaka jest pewna siebie i nie pozwoli na wciśnięcie sobie kitu. Ma także tą wrażliwą stronę, choć mocno ją ukrywa. Ma też w sobie diablicę i potrafi pokazać różki.

Jax to bogaty chłopak, który nigdy nie musiał martwic się o pieniądze. Żyje w luksusie i wydaje mu się, że jest Panem i władcą. A inni muszą grać tak jak on zagra. Jakie ma zdziwienie kiedy mała dziewczyna nie ulegnie mu tak tak chce. Swoim zachowaniem nie raz mnie irytował. Cały czas uważał się za lepszego. Jego teksty i myśli o treście seksualnej doprowadzały mnie do szewskiej pasji, ale czasami umiał się zachować. Potrafil być dżentelmenem i otoczyć kobietę opieką, troską.

To miało być wyzwanie, które przerodziło się w coś więcej. Ale ile musiało minąć czasu, ile ostrych zdań musiało paść i ile złego musiało się wydarzyć żeby... No właśnie, jak się to skończy.

Historia zawiera wiele różnych akcji i sytuacji. Wiele z nich to trudne tematy, o których ciężko mówić. Fabuła jest bardzo rozbudowana z wieloma wątkami. I to jest z jednej strony plus, bo czytelnik się nie nudzi, ale mnie niestety ta ilość dosyć mocno przytłoczyła i zmęczyła. Miałam wrażenie, że autorka miała wiele pomysłów, które koniecznie chciała nam przekazać ale jak dla mnie stworzyła się pewien chaos, przesyt i odrobinę absurdu. Czułam także niedosyt pewnych sytuacji i wolałabym aby były mocniej zaakcentowane.

Bardzo podobała mi się perspektywa ze strony męskiej, chociaż brakowało mi kobiecej i to co ona myśli. Sceny intymne mocne i niegrzeczne. Miejscami lekko niesmaczne i wyzdane.

Autorka pokazała nam, że ludzie często przyczepiają etykietki i potem nie pozwolę sobie na zmianę jej w stosunku do innych. A potrzeba tylko chwili by zrozumieć co się tak na prawdę dzieje.
Ogólnie historia jest ciekawa. Jeśli lubicie jak w książce dużo się dzieje i jak zawiera wiele różnych tematów, to będzie coś dla Was. Mnie tylko po części uwiodły. Za to postać Skipper była fenomenalna. Nie da sobie w kaszę dmuchać.
6,5/ 10🌟

Informacje dodatkowe o Two Dirty Souls:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-03-09
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Two Dirty Souls

Kup książkę Two Dirty Souls

Nie byłaś grzeczna w tym roku
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Nie byłaś grzeczna w tym roku

Dorota jest spokojną dziewczyną, która ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy kończy pracę w kawiarni i zrzuca skromny uniform, zaczyna swoje drugie życie...

Rider
Anna Langner0
Okładka ksiązki - Rider

Nielegalne wyścigi, uzależnieni od adrenaliny rajdowcy i namiętności, którym nie sposób się oprzeć Kiedy los stawia na drodze bogatej, trzymanej...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;