Twoja wina

,, W szkole pewnie nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, przez co przeszliśmy, ale każdy ma jakiś sekret. Każdy nosi w sobie ból, o którym nikomu nie mówi."

,,Twoja wina" pokazuje świat prawdziwy, brutalny i to jak wiele może przejść jedna istota i iść przez życie dalej z uniesioną głową.

Jane Doe to silna dziewczyna, która życie już poznała z tej brutalnej strony, bez lukru i domowego ciepła. Każdy dzień to dla niej walka o kąt dla siebie. Jej artystyczna dusza, pozwala przetrwać najbardziej trudne chwile i pozwala odciąć się od świata, który zgotował jej piekło.

Jamie to chłopak, który uwielbia zatracić się w słowie pisanym i przenieść do świata fikcji. Wraz z wiekiem staje się coraz pewniejszy siebie i zna dokładnie swoje zalety. Każdego dnia podbijał serca dziewczyn swym urokiem osobistym, aż całkiem nieoczekiwanie odkrył dziewczynę o duszy poszarpanej przez los z iskierką nadziei na lepsze jutro.

Ta para toczyła wewnętrzną walkę z uczuciem, które było miedzi nimi. Ta miłość była skazana na cierpienie i ból nie tylko Jamie i Jane, ale również ich najbliższych.

Czy ten związek ma szansę przetrwać? Czy miłość w ich przypadku oznacza szczęście? Tego dowiecie się z książki.

Książka ta to wulkan emocji, który z każdą kolejną stroną zapierał mi dech w piersiach, by niczym gorąca lawa nie ostudzić emocji do ostatniej strony. Polecam książkę.

Informacje dodatkowe o Twoja wina:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-01-27
Tytuł oryginału: Black Tangled Heart
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Twoja wina

Kup książkę Twoja wina

„Każdy nosi w sobie ból, o którym nikomu nie mówi”

Wszystkie odcienie pożądania
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Wszystkie odcienie pożądania

Johanna Walker przywykła do tego, że zawsze nad wszystkim panuje. Do momentu, gdy na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który sprawi, że Jo zacznie...

Wbrew zasadom
Samantha Young0
Okładka ksiązki - Wbrew zasadom

Jocelyn Butler pragnie tylko teraźniejszości, ale przyszłość czeka. Wkrótce wszystkie jej sekrety ujrzą światło dzienne... Kilka lat temu Jocelyn...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis