Tylko nic nie mów, proszę

''Tylko nic nie mów, proszę '' autorstwa Pani Elizabeth Adler był to jeden z tych niewielu przeczytanych przeze mnie kryminałów, który po dokładnym zapoznaniu się opisaną początkową jego treścią tworzył prawdziwy klimat grozy, poczucia strachu.

Aby móc w stanie pokonać tworzący się wokół trzech głównych bohaterek świat grozy należy się właściwie od niego uwolnić i odkryć prawdziwego mordercę.

Niebezpieczeństwo mające związek z osobą dobrze kreowanego się mordercy czyhało na nie na każdym kroku, z jakim się one zmagały w codziennym życiu.

Kryminał ten składa się z 58 rozdziałów, w których to będziemy mogli się zagłębić w tak naprawdę mrocznych i nieprzewidywalnych opisywanych tajemniczych losów występujących w nim wszystkich bohaterów.

Pozytywnym aspektem tego kryminału jest to, że autorka pisze krótkie rozdziały, w których pomimo trafnie dobieranej całości widoczne są lekkie niedociągnięcia pod względem prezentujących się w tle nagłych zwrotów akcji.

Spodobał mi się ogólnie ten kryminał umiejący wciągnąć mnie w ten wir skomplikowanych na pozór historii z opisanym sprytnie wplecionym ze smakiem wątkiem miłosnym.

Podsumowując, moje pierwsze spotkanie autorskie z twórczością Pani Elizabeth Adler uważam za udane.

Polecam przeczytać ten kryminał.

Informacje dodatkowe o Tylko nic nie mów, proszę:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2014-09-03
Tytuł oryginału: Please Don't Tell
Tłumaczenie: Joanna Nałęcz
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Tylko nic nie mów, proszę

Kup książkę Tylko nic nie mów, proszę

Hotel Riwiera
Elizabeth Adler0
Okładka ksiązki - Hotel Riwiera

Zauroczenie, fascynacja, szybki ślub. I oto Lola zostaje żoną Patricka...i właścicielką hotelu na francuskiej Riwierze. Wygląda na to, że spełniły się...

Wszystko albo nic
Elizabeth Adler0
Okładka ksiązki - Wszystko albo nic

Los Angeles. Znana agentka handlu nieruchomościami znika bez śladu. Policja podejrzewa morderstwo. Prywatny detektyw Al Giraud i zakochana w nim prawniczka...