Umowa na miłość

Miłość matki do dziecka jest ogromna. Kobieta by chronić swe potomstwo jest w stanie do ogromnych poświęceń i może nawet wbrew sobie zrobić rzeczy, do których normalnie nigdy nie dałaby się nakłonić.

Właśnie tak zachowała się główna bohaterka tej książki, której były partner uprowadził synka i zażądał horrendalnej sumy. Zrozpaczona kobieta przyjmuje zaskakującą propozycję nieznanego mężczyzny, który oferuje jej niebagatelną sumę na uratowanie dziecka w zamian za trzy tygodnie spotkań. Kierująca się odruchami serca Sophie wypełnia warunki umowy i zostaje wciągnięta w wir kolejnych intrygujących sytuacji.

Jak potoczy się jej znajomość z Avanem? Czy mężczyzna będzie w stanie jej pomóc, by wykupić chłopca? Czy będzie jeszcze zdolna pokochać i zaufać?

To moje pierwsze spotkanie z lekkim piórem pani Lemiesz i wiecie co jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Jej przystępny styl mi odpowiada i szybko czytało mi się tę lekturę. Bardzo lubię, gdy fabuła naszpikowana jest zaskakującymi wątkami, intrygami oraz dynamiczną akcją, a tu ona pędzi w zawrotnym tempie. Nie ma szans na nudę, gdyż ciągle coś się dzieje, a historia jest tak ciekawa, że nie sposób się od niej oderwać. Do tego kreacja postaci jest na wysokim poziomie.

Autorka poruszyła tu kilka ważnych i wciąż aktualnych tematów, w które obfituje prawdziwe, brutalne życie. Wiele kobiet ma naprawdę ciężkie życie, których okrutny los doświadcza i wystawia na wiele prób. Często zmuszone są do handlowania swym ciałem lub jeszcze gorszych rzeczy, by zdobyć pieniądze.

Powieść na pewno przeznaczona jest dla dorosłych czytelników, gdyż zawiera wiele erotycznych scen przesiąkniętych namiętnością, ogromnym żarem i pikanterią. Nie ukrywam, że podczas ich czytania wzrastało moje ciśnienie i robiło się jakoś gorąco. Wątek sensacyjny uatrakcyjnił tę pozycję, przez co emocje wręcz szalały i nie mogłam ich opanować.

Muszę przyznać, że jest to niebanalna, ciekawie przedstawiona opowieść, która wciąga i zaskakuje od pierwszych stron. Przygotujcie się na wiele wrażeń, tajemnic, huśtawkę nastroju od bólu, łez i cierpienia po ekscytację, nadzieję na lepsze jutro oraz miłość.
Ja gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Umowa na miłość:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-04-21
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Umowa na miłość

Kup książkę Umowa na miłość

Układ małżeński
Katarzyna Lemiesz0
Okładka ksiązki - Układ małżeński

Erick to przystojny i bogaty właściciel sieci hoteli na Hawajach, który wykorzystując swój wdzięk, uwodzi kobiety. Prawda jest taka, że nie ma do nich...

Wyścig serca
Katarzyna Lemiesz0
Okładka ksiązki - Wyścig serca

Adrenalina, niebezpieczeństwo, pasja, namiętność. Corin to pewna siebie dziewczyna, która nie zawaha się użyć pięści i skopać tyłek przypadkowemu...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska