Więcej niż przyjaciel

Dziś przychodze do was przedpremierowo z ostatnią książką przeczytaną w czerwcu "Więcej niż przyjaciel" autorstwa Kristen Callihan (premiera 7 VII 2021).
___
Q: Zastanawialiście się kiedyś jak decyzje waszych rodziców wpłynęły na wasze życie?
___
Bohaterowie drugiej części serii #gameon z błędami młodości własnych rodziców muszą się zmierzyć, żeby móc swobodnie żyć i nie bać się zrobić krok w przyszłość.
Pomiędzy Ivy i Grayem zaczęło się całkiem niewinnie, od SMSowania, po przyjacielsku. I ich relacja miała pozostać w sferze przyjaźni, ale serce nie sługa. Kiedy ta dwójka się spotyka w realnym świecie czują jakby się znali całe życie. Gray to gwiazda drużyny futbolowej, przystojniak i playboy. Ivy jest córką agenta Graya. Obydwoje żyją z piętnem błędów własnych rodziców. Ojciec Ivy, były sportowiec zawsze otoczony wianuszkiem kobiet, nie był wierny jej matce. Gray doświadczył w dzieciństwie przemocy ze strony ojca i starszych braci. Autorka nie oszczędza bohaterów dowalając im przeżyć i zmartwień. Czy wyjdą z tego obronną ręką? Czy znajdą w sobie odwagę, żeby rozliczyć się z przeszłością i pójść dalej?
Ja już wiem i zdradzę wam tylko, że ta część była jeszcze bardziej wciągająca i emocjonująca niż pierwsza. Nie zrażajcie się gołą klatą na okładce, to nie jest płytki erotyk. To naprawdę wartościowa historia z głębokim przekazem. Znajdziecie w niej cudownych bohaterów, niespodziewane zwroty akcji i duża dawkę dobrego humoru. Teksty autorki włożone w usta, a raczej w SMSy bohaterów po prostu rozwalają. Przekonajcie się sami.
Polecam z całego serca i czekam na więcej

Informacje dodatkowe o Więcej niż przyjaciel:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-07
Tytuł oryginału: The Friend Zone
Dodał/a opinię: Anastasiya Adryan

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Więcej niż przyjaciel

Kup książkę Więcej niż przyjaciel

Niedopasowani
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niedopasowani

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale przyciąganie między Rhysem a Parker może doprowadzić do katastrofy. Parker Brown nie może uwierzyć, że...

Teraz twój ruch
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Teraz twój ruch

Wyluzowana i bezpośrednia Fiona Mackanzie uwielbia mężczyzn. Serio. Ale ma swój typ: szczupli, gładko ogoleni, chłopięcy i z dołeczkami. Raczej jasnowłosi...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska