Wilczy księżyc. Kobiety z Rodziny Wierzbickich

Kobiety z rodziny Wierzbickich. Wszystkie uparte. Wszystkie silne. Wszystkie dumne. Każda skrywa w sobie wielką tajemnicę. Każda ma coś na sumieniu.

Wojna i zaraza. Przychodziły zebrać żniwo. Wzbudzały lęk.

Śmierć często spoglądała w ich oczy. Zabierała tych, których kochali.

Lecz one nigdy się nie poddawały. W ich życiu ktoś odchodził, ktoś inny się pojawiał. Nie czuły urazy. Potrafiły dawać, nawet jeśli same nie otrzymały. Potrafiły darować, nawet jeśli to bolało.

Autorka pokazuje w historii rodu Wierzbickich wiele twarzy miłości.

Miłość dojrzała, miłość cicha, miłość na odległość, miłość, która nie powinna się wydarzyć, miłość matczyna, miłość dziecka, miłość do ojczyzny, miłość utracona, brak miłości. I to wszystko w obliczu wojny, cierpienia, zarazy i śmierci.

Dyzia. Kobieta o 100 twarzach i 1000 talentach. Generał Białego Dworu, któremu lepiej nie wchodzić w drogę. Pokazała, że nie jest tylko kobietą. Z nią trzeba się liczyć. Zyskała aprobatę nawet swojego ojca. Takich kobiet w dzisiejszym świecie nam potrzeba. Odważnych, mądrych, bojowych, twardo stąpających po ziemi, nie bojących się ubrudzić, umiejących się postawić i walczyć o swoje. A z drugiej strony kochających i wspierających ponad wszystko.

Wilczy księżyc to 2 część sagi Kobiety z rodziny Wierzbickich. A ja już teraz czekam na kontynuację. Ta wojna też kiedyś się zakończy, a jestem ciekawa, gdzie wtedy będę te kobiety i jakie emocje będą im towarzyszyły.

Informacje dodatkowe o Wilczy księżyc. Kobiety z Rodziny Wierzbickich:

Kup książkę Wilczy księżyc. Kobiety z Rodziny Wierzbickich

Pas startowy
Katarzyna Ryrych0
Okładka ksiązki - Pas startowy

Dobry adres, metka na ubraniu potwierdzająca najlepszą markę, ,,piętrowe" zajęcia pozalekcyjne - oto ,,pas startowy", czas kołować! Tylko czy jest on faktycznie...

Czarna walizka. Dalej niż daleko
Katarzyna Ryrych0
Okładka ksiązki - Czarna walizka. Dalej niż daleko

Kiedy przemija świat, w którym każdy dzień był jak kadr awanturniczego filmu, pozostaje jedynie tęsknota. Mikołaj z Eweliną Radliczówną rozpoczynają nowe...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;