Właśnie dziś, właśnie teraz

Właśnie dziś, właśnie teraz" polecała kiedyś, kiedyś koleżanka . Po jej zachwalaniach postanowiłam się na nią skusić. Czy żałuję?

Nie i jeszcze raz nie. Już od samego początku weszłam w świat bohaterek. Miałam wrażenie, że stoję obok i je obserwuję. Autorka ma tak lekkie pióro, że całkowicie przepadłam.

To nie jest zwykła #obyczajówka.To nie jest żadna słodka historyjka jakich pewnie wiele. "I ta piękna okładka niech Was nie zwiedzie"-popieram słowa @migaffka .

Poznajemy trzy kobiety, które połączyła wspólna tragedia. Nagły wybuch pożaru w markecie splecie ich losy. Każda z nich jest inna, pochodzą z innych środowisk, z innych światów. Każda ma inne plany i priorytety. Każda z nich ma inny cel w życiu, inną misję. Inny punkt widzenia.

#właśniedziśwłaśnieteraz czyta się z zapartym tchem. Jest to opowieść, która zmusza do refleksji i nawet gdy jedna z bohaterek okazuje się niedostępną i zgorzkniałą kobietą to nie sposób jej nie lubić. Nie współczuć, nie wspierać, nie kibicować.

Jestem pewna, że zapamiętam tę książkę na długo. Ja fanka mrocznych wrażeń, fanka kryminałów i thrillerów przepadłam w obyczajówce i wiem, że po tym moim pierwszym spotkaniu z twórczością autorki, będę chciała sięgnąć po jej inne książki.

Jestem oczarowana stylem Pani Karoliny. Wszystko było tak pięknie napisane, że ja miałam wrażenie, że właśnie obejrzałam wzruszający film, który zapukał do mojej wrażliwości.

Gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Właśnie dziś, właśnie teraz:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2017-02-01
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Anonim2414

Zobacz opinie o książce Właśnie dziś, właśnie teraz

Kup książkę Właśnie dziś, właśnie teraz

Zima zasypie miłością
Karolina Wilczyńska0