Zaufaj mi

„Uniosła te swoje gęste rzęsy i nasze spojrzenia znów się spotkały. Nagle dało się wyczuć prawie namacalne przyciąganie. Żadne z nas się nie ruszyło, choć ja chciałem to zrobić. Wziąć ją w ramiona”.

Cam nie spodziewał się, że przypadkowe spotkanie na korytarzu wywoła takie zamieszanie w jego życiu. Powtarzanie zajęć z astronomii nie jest zbyt ambitnym zabiciem czasu, lecz za sprawą pewnej dziewczyny staną się niesamowicie ciekawe. A co gdy okaże się, że ta sama dziewczyna jest Twoją nową sąsiadką z naprzeciwka?

To nie może być zbieg okoliczności, to musi być przeznaczenie. Czy jednak nasi bohaterowie myślą tak samo?

Cieszę się bardzo, że wydawnictwo postanowiło również wydać wznowioną wersję z punktu widzenia Camerona. Do tego z tak śliczną okładką, która od razu przyciągnęła mój wzrok.

Fabuła jest mi bardzo dobrze znana, gdyż nie różni się zbytnio od pierwszej części. Jednakże cała opowieść z perspektywy Cama daje nam możliwości poznania nowych faktów, o których Avery nie miała pojęcia. Rozdziały z męskiego punktu to nie to samo co cała książka. To brzmi o wiele lepiej.

Emocje, które towarzyszyły mi podczas czytania, są zupełnie inne niż przy pierwszej części. W tej chwili mogłam wczuć się w uczucia i myśli głównego bohatera. To z nim nawiązałam bliższą relację w tym momencie. I zrozumiałam wiele jego zachowań, które wydarzyły się w pierwszej części.

„Poczułem bolesne ukłucie w piersi i nagle ten przerażający moment jasności wydał się jeszcze bardziej realny. Zbyt realny”.

Mam nadzieję, że mimo iż znacie finał całej tej historii to, zechcecie poznać wersję wydarzeń Camerona. Być może zaskoczy Was czymś nowym.

Oba tomy łączą się w jedną całość. I tworzą niesamowitą historię, która uzależnia i pozostaje z nami na dłużej.

Informacje dodatkowe o Zaufaj mi:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-09-27
Tytuł oryginału: Trust in Me
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaufaj mi

Kup książkę Zaufaj mi

Siła protektora
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Siła protektora

Siła protektora Piękny dzień na wojnę Kiedy świat śmiertelników powoli pogrąża się w boskim chaosie, Alexandria Andros musi poradzić sobie z doznaną...

Gniew i ruiny
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Gniew i ruiny

ZAKAZANE SOJUSZE, ZAKAZANA MIŁOŚĆ... Trinity w połowie jest aniołem. Połączona więzią ze swoim protektorem - gargulcem Zayne'em - współpracuje z demonami...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;