Żelazna zabawa

Tom 6 cyklu Żelazne serca

Jej bratem jest Diabłem z Wybrzeża, co sprawia, że całe życie była mocno chroniona. Kiedy zrobiło się naprawdę gorąco, została wysłana za granicę i tak naprawdę mało kto wiedział, gdzie jest. Teraz dostała zgodę i wróciła, jednak ma dość traktowania przez braci, jakby była dzieckiem. Dawno nim przestała być i pragnie w końcu zacząć tak naprawdę żyć.
Kiedy Cloe udaje się na imprezę, nie wie jak ten dzień, zmieni jej życie. Jej wzrok przyciąga przystojny mężczyzna i zamierza się zabawić. Adrien Russell jest bratem bosa rodziny, z którą jej rodzina nie ma za dobrych układów. Jemu Cloe również wpada w oko i chociaż oboje wiedzą, że nie powinni, zaczynają się spotykać. Czy to będzie dobra decyzja? Wrogowie nie znikli całkowicie i zamierzają niebawem zaatakować. Czy im się uda? Czy Enzo odkryje, co robi jego „mała” siostrzyczka? Jak potoczy się historia Cloe i Adriena?

Kolejny tom z serii, która mnie osobiście zdecydowanie się podoba. Oczekiwania miałam niemała i autorka spełniła je w całości. W książce znalazłam ciekawy i wciągający romans mafijny, z szybką akcją i ciekawymi jej zwrotami. Historia pełna tajemnic, niebezpieczeństwa, mafijnych porachunków.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani, tacy z charakterkiem :)
Cloe to kobieta odważna, silna, jasno myśląca w wielu sytuacjach. Chce pomóc, brać udział w tym, czym zajmuje się rodzina, jednak bracia jej do tego nie dopuszczają. To bohaterka, którą polubiłam.
Adrien jest mężczyzną niebezpiecznym, odważnym, bezkompromisowym. Lepiej nie spotkać go w ciemnej uliczce, bo ma się marne szanse na wyjście z tego w całości. Jest bohaterem, którego nie da się, jednoznacznie oceni, trzeba go najpierw dobrze poznać i zrozumieć.

„Żelazna zabawa” to świetny romans mafijny, który z przyjemnością polecam.

Recenzja książki pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Żelazna zabawa :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-11
ISBN: 9788383203560
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Zobacz opinie o książce Żelazna zabawa

Kup książkę Żelazna zabawa

Żelazna zemsta
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Żelazna zemsta

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego...

Śmiertelne oczyszczenie
Agata Polte0
Okładka ksiązki - Śmiertelne oczyszczenie

Jeśli sądzisz, że walka się skończyła, nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wynalezieniu serum przyświecał jeden cel: wygrać wojnę. Eksperymenty zakończyły...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska