Złamane obietnice

Tom 1 cyklu Złamani (Kos)

Ciężko uwierzyć,że to debiut ponieważ powieść jest spójna i uzależniająca.Łączy postacie w nich poznawane w jedną wspólna,zachwycająca historie.Historia porwała mnie od pierwszej strony swoją fabułą oraz dynamiczną akcją.Zaczynając czytać czułam się jak w dobrym filmie w którym emocji nie brakuje.
Bohaterowie powodujà,że razem z nimi czułam targające nimi obawy,lęki,strate i ból które zaznali z rąk najbliższych osób.Trudna przeszłość Sky wzbudziła wzruszenie oraz łzy.Zdrada narzeczonego sprawiła,że nieprzychylnie na niego patrzyłam.Trudno sobie wytłumaczyć karygodne zachowanie,które z biegiem wydarzeniem zostawało wyjaśnione.Po części je zrozumiałam,zaś mała część nasuwały kolejne pytania bez odpowiedzi.

Warto wspomnieć o rodzeństwie Angelo,które są dla siebie wsparciem.Razem tworzą siłę pokonując największe kłopoty.Zatajane zdolności ratują przed złem i dają nadzieje na na mądre zarządzanie interesami w świecie mafijnym.

Mimo,że jest to „grubasek” to czyta się ja ekspresowo.Zapomina się o całym świecie,by poznać szczegóły wybaczenia oraz powody zdrady.Każdy element z życia postaci jest istotny i ważny.

Dla każdego kto lubi romanse mafijne jest to obowiązkowa lektura.Nie można przejść obojetnie obok niej.Z ciekawością czekam na kolejne tomy z tej serii.Emocji nie brakuje i dlatego kocham takie książki.Polecam.

Informacje dodatkowe o Złamane obietnice:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-09-06
ISBN: 9788383208428
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Złamane obietnice

Kup książkę Złamane obietnice

Siemowit Zagubiony